• Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
  • Vārda diena: Ludmila, Laimdots, Laimiņš
  • Rīgā skaidrs, +22 °C, A/DA vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

TV PIRMIZRĀDE. Seriāls «Izmeklētājs un jūra» 1. sērija

Izmeklētājs un jūra

Izmeklētāja skarbā ikdiena - slepkavības, to atrisinājumi, noziegumu rēbusi. Tas viss - jaunākajā kriminālseriālā «Izmeklētājs un jūra».

Zviedrijas pilsētu Visbiju satricina slepkavība – savā trīsdesmit piektās dzimšanas dienā tiek nogalināta Visbijas iedzīvotāja Helēna.

Jaunās sievietes slepkavības lietu uzņemas vadīt izmeklētājs Roberts Anderss, kuram lietas izmeklēšanā palīdz viņa komanda - kolēģi Karīna, Tomass un Eva.

Slepkavas meklēšana izvēršas par īstu izaicinājumu – izmeklētāja Andersa ceļā parādās neskaitāmi šķēršļi. Tā noslepkavotās sievietes dzimšanas dienas svinībās bijuši vairāki viesi, no kuru loka Andess izveido aizdomās turamo loku. Kā viena no versijām par Helēnas slepkavu ir Kristians, bijušais Helēnas studiju laiku mīļākais, ar kuru viņa bija saderināta. Turklāt, kā vēl viens pavediens, kas norāda uz  Kristiānu kā slepkavu,  ir nozieguma noslepkavošanas veids – upuris nogalināts īpaši nežēlīgi.  Nogalināšanas veids norāda uz slepkavas mazohistiskajām nosliecēm, kas, pēc Helēnas labākās draudzenes Emmas teiktā, ir raksturīgas aizdomās turamajam Kristianam. Tādā pašā veidā kā Helēna tiek nogalināta tūrisma biroja vadītāja Frīda. Kāda saistība pastāv starp abām sievietēm Helēnu un Frīdu?

 Vai tas ir pirmās slepkavības pakaļdarinājums vai tā ir sērijveida slepkavība? Kas ir cilvēks, kas anonīmi ziņo policijai par sieviešu slepkavībām? Izmeklētājs Anderss meklē atbildes, nemitīgi cīnoties arī ar reportieri Johanu, kas dara visu iespējamo, lai uzietu kādu skandalozu izmeklēšanas faktu, sekojot  izmeklētājiem pa pēdām.  Viņš saprot - laika nav daudz, ikviens var kļūt par nākamo slepkavas upuri. Tomēr samezglotais notikumu virpulis  izmeklētāju Andersu nespēj samulsināt. 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Izmeklētājs un jūra» 4. sērija

Izmeklētājs un jūra
Anotācija

«Izmeklētājs un jūra» 3. sērija

Izmeklētājs un jūra
Anotācija

«Izmeklētājs un jūra» 2. sērija

Izmeklētājs un jūra