Latvijas hokejisti triumfāli izcīna bronzas medaļas pasaules čempionātā

Vēsturiski pirmo Latvijas izlases spēli par medaļu pasaules čempionātā klātienē vērot bija ieradušies vēl vairāk cilvēku no Latvijas nekā bija pusfinālā. Pie biļetes tika pat NBA basketbolists Dāvis Bertāns.

Tribīnēs Latvijas fanu jūra un ļoti jautrs hokejs pirmajā periodā rezultatīvi meta Roberts Bukarts un Jānis Jaks – Latvija bija vadībā ar 1-0 un 2-1, bet ASV rezultātu izlīdzināja.

Trešajā periodā ASV izvirzījās vadībā, bet Kristiāns Rubīns panāca 3-3 un bija jāspēlē papildlaiks.

Jau otrajā papildlaika minūtē Kaspars Daugaviņš meistarīgi ieslidoja zonā un dzīves svarīgāko metienu izcili precīzi realizēja Rubīns! Latvijai bronza Pasaules čempionātā.

Intervija - Kristiāns Rubīns, Latvijas hokeja izlases aizsargs

Intervija - Kaspars Daugaviņš, Latvijas hokeja izlases kapteinis

Intervija - Harijs Vītoliņš, Latvijas hokeja izlases galvenais treneris

Intervija - Artūrs Šilovs, Latvijas hokeja izlases vārtsargs

Intervija - Ralfs Freibergs, Latvijas hokeja izlases aizsargs

Intervija - Mārtiņš Dzierkals, Latvijas hokeja izlases uzbrucējs

Komanda Latvijā atgriezīsies rīt. Lidmašīna nosēdīsies 12:15, bet sagaidīšanas pasākums 13:00 pie Brīvības pieminekļa.