Regbijs. "Garkalne/Livonia" – "Miesnieki"

Šis Latvijas regbija līderu mačs Upesciema laukumā notika Baltijas TOP līgas ietvaros, kur piedalās arī četri Lietuvas klubi. Pirmajā puslaikā pārmaiņus vadībā pabija abas vienības, bet līdz pārtraukumam rezultāts bija neizšķirts 13-13. Otrā puslaika sākumā vispirms komandas apmainījās ar precīziem soda sitieniem, tomēr turpinājums piederēja miesniekiem. Viņi izdarīja divus piezemējumus, ko papildināja ar trāpīgiem Jura Iesalnieka realizācijas sitieniem. Uz to «Livonijas» regbisti spēja atbildēt vienīgi ar Vigo Valdava piezemējumu un argentīnieša Baltramino realizāciju. Tobrīd miesnieku pārsvars bija 10 punkti. Taču spēles noslēgumā vēl vienu piezemējumu miesnieku labā paveica Hardijs Nugurs, plus - Iesalnieks trāpīja vēl vienu realizācijas sitienu. Tas viss ļāva miesniekiem izcīnīt uzvaru mačā pār «Garkalne/Livonia» regbistiem ar 40-23.

Intervija - Emīls Balodis, «RK Miesnieki» kapteinis
Intervija - Valters Raņķis, «Garkalne/Livonia» kapteinis

Nākamās spēles Top līgā abi Latvijas klubi – «Miesnieki» un «Livonia» - aizvadīs pretinieku laukumos Lietuvā 4.jūlijā.