Jūnija pēdējā pirmdienā Uģis Joksts gatavs pētīt, kas notiek ar veiksmi, intuīciju un prātu, kad esam vasaras pilnbriedā un ļāvušies saulgriežu priekiem. Arī šoreiz erudītu nospiedošais vairums būs dāmas.

Vīrišķo daļu pārstāvēs spēles vadītājs un kapteinis Toms Akmens, otras komandas kapteine būs Lolita Buka. Toma komandu uz spēli atvedusi nauda, slava, pedagogu gods, jautri pavadīts laiks – tieši šādā secībā! Lolitas komanda vēlas ierakstīties spēles ritmā un papildināt gada ieguvumu sarakstu.

Toms Akmens – komandas kapteinis. Lepns liepājnieks, kurš nu ir Tukuma Raiņa ģimnāzijas fizikas, matemātikas un inženierzinību skolotājs, programmas «Iespējamā misija» dalībnieks. Ir dažādu erudīcijas konkursu cienītājs un pats uzskata, ka ir lielākais Eirovīzijas pazinējs valstī.

Una Gaile – kapteiņa kolēģe, radoša un dzīvespriecīga kurzemniece. Pedagoģe ceturtajā paaudzē – kulturoloģijas, kā arī dizaina un tehnoloģiju skolotāja. Patīk darbs ar jauniešiem, neskatoties uz izaicinājumiem, ko tas katru dienu piespēlē. Aizrautīga ceļotāja, mākslas un kultūras baudītāja. Ģimenes tradīcija – svētdienās apceļot kādu Latvijas stūrīti.

Dārta Belcāne – kapteiņa kolēģe, kas skolā palīdz jauniešiem apgūt ekonomiku. Cilvēks ar labām komunikācijas spējām, par ko liecina maģistra grāds projektu vadībā. Sapņotāja. Skatās seriālus un lasa kriminālromānus. Komandas kapteinis atzinīgi novērtē, ka Dārta ir auto īpašniece un dzīvo kapteiņa tuvumā.


Lolita Buka – komandas kapteine, juriste ar cilvēktiesībām sirdī, pērn ieguvusi doktora grādu tiesību zinātnē. Patīk kustināt prātu pašai un veidot viktorīnas draugiem. Kaut arī ļoti patīk ceļot tālu, uzskata, ka Latvijā tomēr ir vislabāk. No rītiem dzer melnu kafiju, bet pēcpusdienā dod priekšroku kapučīno.

Agnese Zīmele – veicina Latvijas uzņēmumu eksportu, strādājot par projektu vadītāju LIAA. Patīk ceļot, apgūt valodas un eksperimentēt virtuvē, bet sirds tā pa īstam pieder skriešanai – Agnesei ir garo distanču skriešanas trenera sertifikāts. Gandrīz gadu nodzīvojusi ASV – tur arī savulaik iepazinusi kapteini.

Baiba Kiršteina – juriste, kurai patīk cilvēktiesības, pārgājieni un teātris. Pēc pārgājiena Kolka–Dubulti noiešanas cenšas pakāpeniski noiet visu Latvijas robežu, bet no ceļojumiem vismīļākie ir tie, kur var trenēt apgūtās svešvalodu zināšanas un pavadīt laiku kalnos. Baiba runā sešās valodās!