29. sērija

Zurabs, Astrīda un Pēteris nolemj pārdot vērtīgo lietu, par kuras īpašniekiem kļuvuši. Zurabs ar pazīstama uzpircēja palīdzību mēģina Astrīdu un Pēteri apšmaukt. Visi apkārtējie pamana, ka trijotne sākusi uzvesties dīvaini un viņiem ir kaut kādi noslēpumi. Redakcijā ierodas sporta kluba īpašnieks Elvis un nokļūst neērtā situācijā. Dāvids ir šokēts, ieraugot, ka precēts vīrietis velk viņa mātei pirkstā gredzenu. Irīnai uzrodas negaidīts pielūdzējs, un viņa dodas uz randiņu.

30. sērija

Anete un Lauris sper nopietnu soli uz priekšu savās attiecībās. Dāvids pārmet mātei saiešanos ar precētiem vīriešiem. Emīlija un Veronika pamana, ka abu vīri uzvedas dīvaini, un nolemj viņus izsekot. Anete un Lauris reizē nokavē darbu un dara visu, lai noslēptu patieso iemeslu. Dāvids palīdz mātei atrisināt sasāpējušu problēmu. Emīlija un Veronika kopīgiem spēkiem piespiež Zurabu un Pēteri atklāt patiesību. Niks uzzina Anetes un Laura noslēpumu.

31. sērija

Pēteris un Zurabs apvieno spēkus, lai atrastu pazaudēto dārglietu. Veronika un Emīlija pieķer abus bīstamā nodarbē un aizliedz riskēt ar dzīvību un veselību. Anete nejauši uzzina, ka Lauris nopircis viņai saderināšanās gredzenu, un deg nepacietībā uzzināt, kā viņš to uzdāvinās. Elvis ierodas redakcijā uz fotosesiju un izsaka vēlmi fotografēties kopā ar Irīnu. No Anglijas atgriežas Samantas tēvs Uldis. Izrādās, ka Uldim un Anetei ir kāds noslēpums.