• Trešdiena, 2020. gada 21. oktobris
  • Vārda diena: Severīns, Urzula
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 28. septembris

V.I.P.

Šoreiz komandu kapteiņi būs Sandra Vīksna un Toms Švāns. Spēle apliecinās, ka drosmīgajiem pieder pasaule!

Dalībnieki:

Sandra Vīksna, komandas kapteine, kristiete, aizraujas ar labu literatūru, patīk teātris, auto orientēšanās. Patīk ceļot.

Harijs Cīska, vēsturnieks pēc aicinājuma, bet 25 gadus saistīts ar IT sfēru. Patīk ceļot, kopā ar komandu piedalīties «Prāta spēlēs».

Uģis Ģērmanis, aizrāvies ar prāta spēlēm, cenšas atrast laiku padziļinātai ģeogrāfijas apguvei, interesē rokmūzika un orientēšanās sports.


Toms Švāns, komandas kapteinis, strādā savā dzimtajā pilsētā Cēsīs sporta preču veikalā, iepriekš strādājis Žagarkalnā. Brīvo laiku pavada pastaigās ar suni. Seko līdz sporta notikumiem Latvijā un pasaulē. Ir bijis jauniešu apmaiņas un brīvprātīgā darba projektos Eiropā.

Iļja Praličs, kapteiņa bērnības draugs. Aizraujas ar basketbolu un spēlē amatieru basketbola līgās. Darbojas arī Cēsu teātrī kā aktieris. Brīvos brīžos patīk apceļot Latviju un spēlēt galda spēles. Aizrāvies ar Latvijā ne tik plaši zināmu sporta spēli «Raundnetu».

Artjoms Praličs, komandas kapteiņa bērnības draugs. Ikdienā draudzējas ar skaitļiem gan darbā, gan uz ielas, piemēram, pat pastaigu laikā reizinot garām braucošo automašīnu numurzīmes. Spēlē basketbolu un florbolu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 26. oktobris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 19. oktobris

V.I.P.

V.I.P. 5. oktobris

V.I.P.