• Trešdiena, 2021. gada 23. jūnijs
  • Vārda diena: Līga
  • Rīgā skaidrs, +24 °C, D/DA vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

Kūku kari. Spraiga cīņa Rīgā

Kūku kari

Rīgas cepējas zina, kas ir lieliskas kūkas. Tiek gatavota kūka ar pārsteigumu, kas liek apmulst arī raidījuma vadītājiem... Būs arī starpgadījums, kas teju izjauc visu gala vērtēšanas pasākumu, jo viena no cepējām, vedot kūku, iekļūst avārijā. Spraiga un interesanta cīņa «Kūku karos» Rīgā!

«Mango kūka» — rīdzinieces Airitas Jurcikas recepte

Komentāri (6)

Aija Kārkliņa
Arī es vēlētos apsveikt visas rīdzinieces ar īpašām kūkām, un jo sevišķi Līvijas k -dzi! Viņai arī novēlu uzvaru finālā! Bet par pārējo, -visiem iepriešs rakstītajiem komentāriem vēlos pievienoties arī es. No savas puses gan vēlos "iemest akmeni" ekspertu dārziņā. Man šķiet pilnīgi nepieņemami, ka viņiem uzliktie kūku gabali paliek uz šķīvjiem neapēsti!!! Tā ir visklajākā necieņas izrādīšana cepējām, kā arī, pēc manām domām, liecina par cilvēka neaudzinātību. Ja cilvēks apzinās, ka 3 kūku gabalus pieveikt nevarēs, kaut aizkadrā taču var pateikt, lai uzliek mazu gabaliņu!
Jā, arī mani interesē kūku receptes, lai gan arī saprotu, ka tas ir tāds kā firmas noslēpums!!!
Zaiga Amola ex. Griķe
Beidzot bija interesanti skatīties,ieskaitot iepriekšējo. Visos pārējos raidījumos bija tik vienveidīgas kūkas. Domāju, vai tad tiešām neviena vairāk par vārīto krēmu nevar izdomāt. Mazliet kaitina vadītāji, kas izskatās kā prasti lauķi. It sevišķi vadītāja vienmēr savā baltajā halātā ar to lakatu ap galvu. Nu briesmīgi, uzvedās arī kaitinoši. Skatoties ārzemju kūku karus ir pavisam kas cits. Prieks skatīties uz vadītājiem, vērtētājiem, kas solīdi ģērbušies un solídi uzvedas. Un ēdod kūkas ar labām figūrām. Tādiem jābūt vadītājiem.
Jana Bane
Piebilstot pie visa, manuprāt, ekspertam arī ir jāpamato, kāpēc tā vai cita kūka tika vai netika finālā, ir taču jābūt vērtēšanas un kvalitātes kritērijiem. Nedrīkstētu būt - "man gribējās smalkāku", "es nepiekrītu likt biezpienu kāzu kūkā" utt., vārdusakot, es un man princips. Un vērtējums būtu jāpasaka, neaizskarot personību.
Varbūt, kūku karu eksperti varētu nodemonstrēt savu meistarklasi "smalku" kūku cepšanā.
Sandra Žukovska (dabas bērns)
visas meitenes čakli pastrādājušas, jā, Līvijas kūka man arī ļoti patika, bet arīmaniinteresē raidijumā pieminēto kūku receptes
Gita Morris Vāgenheima
Rīgas meitenes rādīja klasi. Visas trīs. Bet, ja jāliek roka uz sirds, tad balsoju par Līvijas eleganto veltījumu salsas dejotājiem ar mandeļu pastu un balto šokolādi plus vēl to melno mežģīni visapkārt!

P.S.: Vai ir kaut kur pieejamas šo kūku receptes?
Jana Bane
Malači, meitenes! Līvij, novēlu Jums uzvaru!!!!:))

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Kūku kari

Kūku kari

Kūku kari

Kūku kari

Kūku kari. Fināls 5

Kūku kari

Kūku kari 2

Kūku kari

Kūku kari 11

Kūku kari