• Svētdiena, 2020. gada 9. augusts
  • Vārda diena: Madara, Genoveva, Genovefa
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 28. oktobris. Fināls!

V.I.P.

Spēles «Veiksme. Intuīcija. Prāts» fināls ir klāt!  Divas komandas, seši erudīti, 20 jautājumi un aizraujošs, izzinošs vakars garantēts. Par laimestu cīnīsies Andra Stīpnieka un Kitijas Krauzes komandas. Vai komandas tiks galā ar jautājumiem par Irbes radioteleskopu, auto uzņēmumu «Porshe», Slīteres bāku un Doma baznīcu?

Dalībnieki:

Andris Stīpnieks, komandas kapteinis. Visu mūžu dzīvojis Rīgā, taču daudz laika pavadīts dabā. Kāds mēnesis no dzīves pavadīts Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes organizētajos laivu braucienos. Patīk eksperimentālās kulinārijas process un rezultāts (ja ir sekmīgs).

Zane Šņore, rīdziniece. Studējusi Latvijas Kultūras akadēmijā, starpkultūru sakaru «Latvija – Dānija» fakultātē.  Brīvajā laikā nodarbojas ar jāšanas sportu. Labprāt apmeklē teātrus un citus kultūras pasākumus. Patīk ceļot un būt dabā.

Andris Soroka, darbs saistīts ar IT, interesē sports un mūzika. Darba ietvaros nācies piedalīties dažādos diskusiju raidījumos LTV un citos kanālos, bet uz erudīcijas jautājumiem televīzijā atbildēs pirmo reizi. Vaļasprieki ir biljards, snukers, bridžs, kalnu velobraukšana, skvošs, karaoke.


Kitija Krauze, komandas kapteine. Smaidīga un optimistiska, vienmēr ir gatava trakām un spontānām idejām. Pati par sevi saka, ka līdzinās kaķim gan veiklībā, gan prātā. Brīvajā laikā izvēlas aktīvi pavadīt laiku ar labu kompāniju un reizi pa reizei uzdziedāt karaoke.

Elīna Velviča, kapteines tuva draudzene, klasesbiedrene. Ikdienā strādā mācību centrā, organizējot apmācības darba aizsardzības sfērā. Brīvajā laikā sastapsit Elīnu soļojam pa meža takām vai sēžot pirmajā rindā kādā no Rīgas teātriem.

Sandra Neilande, ar kapteini kopā piedalās dažādās viktorīnās. Profesionāli darbojas jurisprudencē. Patīk, ka prāta spēles apvieno patīkamo ar lietderīgo, tā ir iespēja paplašināt redzesloku, satikt radus un draugus. Viņasprāt, vērtība, ko nevar atņemt, ir iespaidi. Tos arī cenšas gūt no ceļojumiem, koncertiem, grāmatām.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 6. jūlijs. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 29. jūnijs

V.I.P.