• Sestdiena, 2021. gada 27. februāris
  • Vārda diena: Līva, Līvija, Andra
  • Rīgā mākoņains, +2 °C, ZR vējš, 5,66m/s
LSM Bērnistaba

Intervija ar Arti Pabriku («Attīstībai/Par!») politiķis

Rīta Panorāma

Turpinot valdības veidošanu, šodien plānota partijas KPV LV pārstāvju sarunu otrā tikšanās ar pārējiem politiskajiem spēkiem, lai apspriestu valdības partiju sadarbības principus, kā arī iekšējo un ārējo komunikāciju.
Tieši neveiksmīga savstarpējā saziņa līdzās pārāk lielai valdības darbu izmaksu tāmei tika minēta kā iemesls, kāpēc izgāzās iepriekšējais mēģinājums izveidot valdību. Vai šoreiz veiksies labāk – to jautāsim vienam no partiju apvienības Attīstībai/PAR līderiem Artim Pabrikam.

Komentāri (2)

Normunds BIudiņš
Vaimandieniņš, pusfabrikāts varētu paskaidrot kas viņam ir zināms par viņa perspektīvām, ja ir pametis silto vietiņu EP kur mierīgi varēja veģetēt un saņemt lielo naudiņu- ne jau pret deputāta vietu?!
Līga Ozoliņa
Izklausās pēc vainas novelšanas uz prezidentu, vainīgā atrašanu, un atbildības noņemšanu un nespēju vai negribēšanu vest konstruktīvas sarunas. A. Pabrika k-gs saka: „Prezidents atgriežas valstī un palīdz šo valdību veidot”. Vai tās ir prezidenta funkcijas god. A.Pabrika k-gs? R. Vējoņa k-gs sēdīsies pie sarunu galda un veiks konstruktīvas sarunas ar partijām? SATVERSMĒ IV nodaļā teikts: „56. Ministru kabinetu sastāda persona, kuru uz to aicina Valsts Prezidents”. A. Pabrika k-gs saka: „Mēs esam gatavi būt konstruktīvi, bet mēs nevarēsim iet uz priekšu....” Diemžēl, veselais saprāts liek domāt, ka pēc būtības neesat konstruktīvi un dziļā būtībā atkārtoti tiek gatavoti sprunguļi. Nedzirdēju optimismu un mērķtiecību Valsts attīstības virzienā. Nevajadzētu BIEDĒT sabiedrību par izslēgšanu no informācijas aprites. Jāstrādā, lai mazinātu tādas iespējas.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Lēdijai Gagai nozog suņus

Rīta Panorāma