Latvijas hokeja virslīga. Zemgale/LLU - Prizma

Latvijas futbola virslīgā šodien Jelgavā Zemgale/LLU hokejisti uzņēma Prizmas komandu. Lai arī abas vienības tabulā atrodas blakus, laukumā bija jūtams izteikts zemgaliešu pārsvars, kuru rindas papildinājis Frenks Razgals. Jau pirmajā periodā Kirils Tambijevs un Emīls Ģēgeris panāca 2-0 mājinieku labā. Otrajā trešdaļā jelgavnieki guva vēl trīs vārtus, no kuriem divus savā stilā iemeta Roberts Jekimovovs. Uz to Prizma atbildēja ar vienu rezultatīvu metienu, kas summā deva 5-1 Zemgales labā. Pēdējās 20 minūtēs laukumā turpināja saimniekot jelgavnieki. Viņu labā savus otros vārtus guva Artūrs Homjakovs, bet pēc tam savus otros vārtus spēlē guva Kirils Tambijevs. Līdz ar to Zemgalei pārliecinoša uzvara ar 7-1. Labākā spēlētāja balva tika Robertam Jekimovam.

Intervija - Roberts Jekimovs, «Zemgale»/LLU uzbrucējs

Spēles iznākums nemainīja komandu situāciju. Zemgale ir ceturtajā vietā, bet tagad Prizmu apsteidz jau par 6 punktiem.