Pirmdiena, 28. novembris

3697. sērija

Hanness noslēdz vienošanos ar Floriānu. Floriāns dos Hannesam divas nedēļas laika iekarot Maijas sirdi. Floriāns apsola netuvoties Maijai. Lija vēlas pamest “Firstenhofu”. Verners pierunā viņu palikt, jo Roberts gatavojas pārcelties uz Itāliju. Randiņā ar Kristofu Rozālija saindējas ar austerēm un meklē palīdzību pie Mihaela. Maksis sāk apsvērt iespēju izmantot Gerija talantu golfa turnīrā un nolemj nolīgt viņam profesionālu treneri.

Otrdiena, 29. novembris

3698. sērija

Lija nespēj samierināties ar Roberta lēmumu. Viņa uztic savas bēdas Alfonsam. Alfonss iesaka viņai pievērsties izbraucieniem ar viņa motociklu. Floriāns netic, ka Hannesam izdosies atgūt Maijas mīlestību, tomēr nolemj ievērot norunu un attālinās no Maijas. Maija ļoti pārdzīvo Floriāna vēso izturēšanos. Lai varētu palikt Maijas tuvumā, Hanness atrod darbu “Firstenhofā”. Verners piekrīt palīdzēt sagatavot Geriju golfa turnīram. Maksis paziņo Ērikam, ka tagad viņš rūpēsies par brāļa sporta karjeru. Ēriks nedomā tik viegli atkāpties.

Trešdiena, 30. novembris

3699. sērija

Roberts aicina Liju kopā pamest “Firstenhofu”. Lija atsakās doties līdzi Robertam uz Itāliju. Andrē cenšas pierunāt Robertu palikt. Abi sastrīdas, bet tad steidzami nepieciešama Roberta palīdzība virtuvē. Hanness ir cieši apņēmies izmantot divas nedēļas, lai iekarotu Maijas sirdi. Viņš iesaista viņu savā digitālajā projektā. Konstance jūtas nedroša, jo Floriāns sāk no viņas attālināties. Kad Floriāns aicina viņu uz sarunu, Konstance paziņo, ka vēlas pārtraukt abu attiecības. Makša un Ērika strīds saasinās. Gerijs paziņo, ka nepiedalīsies golfa turnīrā, ja abi strīdēsies.

Ceturtdiena, 1. decembris

3700. sērija

Roberts nolemj palīdzēt Andrē virtuvē, tomēr aizbraukšanas plānus nav atcēlis. Lai nebūtu jāatvadās no Roberta, Lija dodas izbraucienā ar motociklu un cieš avārijā. Gerijs uzzina, ka Širīna vēlas iegādāties ciemā skaistumkopšanas salonu, bet viņai nepietiek naudas. Gerijs nolemj slepus trenēties golfa turnīram, lai tajā uzvarētu un uzdāvinātu Širīnai salonu. Floriāns saņem vilinošu darba piedāvājumu no Amerikas, uz kuru ātri jādod atbilde. Floriāns nevēlas doties prom bez Maijas, bet viņu saista Hannesam dotais solījums. 

7+