Pirmdiena, 28. novembris

134. sērija

Diāna paziņo Salvadoram, ka dosies uz Londonu kopā ar Alonso. Salvadors jūtas nepatīkami pārsteigts un mēģina pārliecināt Diānu, ka viņas vieta ir tēva fabrikā. Marina, izmantojot donjas Doloreas palīdzību, grib pierunāt Kristovalu pārcelties uz citu dzīvesvietu. Hermans uzaicina Adeli strādāt “Parīzes salonā”. 

Otrdiena, 29. novembris

135. sērija

Marina atklāj, ka Kristovals tiekas ar Blanku viesnīcā. Piedraudot visu izstāstīt Rodolfo, viņa panāk, ka Kristovals piekrīt atstāt Lojgorri namu kopā ar viņu. Luiss sagādā pārsteigumu Fransiskai, paziņojot, ka ir iegādājies viņiem māju, taču Fransiska pierunā viņu vismaz laulības sākumā palikt pie māsām. Uzzinājusi, cik sarežģīta ir Blankas un Fransiskas situācija, Diāna nolemj nedoties līdzi Alonso uz Londonu. 

Trešdiena, 30. novembris

136. sērija

Pēc kopā pavadītās nakts Diāna izturas vēsi pret Salvadoru un atsakās kaut ko paskaidrot. Donai Rosalijai izdodas pierunāt Benhaminu, lai viņš mēģinātu meklēt kopīgu valodu ar meitu. Redzot Selijas sirsnību pret Petru, Aurora nespēj valdīt greizsirdību un uzrīko scēnu. 

Ceturtdiena, 1. decembris

137. sērija

Kad tuvojas Fransiskas kāzas, Gavrjels jūtas nelaimīgs un slīcina bēdas pudelē. Vecāku brīdinājumi nelīdz, un Migels viņu atlaiž no darba fabrikā. Elisa rīko balli, lai izraudzītos precinieku, un viņai patiesi izdodas iepazīties ar daudzsološu kandidātu – Leopoldo Aristi. Marina piespiež Kristovalu iegādāties māju, aizņemoties naudu no Rodolfo. 

Piektdiena, 2. decembris

138. sērija

Gavrjels izstāsta Enrikem, ka Fransiska gaida viņa bērnu. Enrike uzskata, ka Gavrjelam jādara viss, lai izjauktu viņas gaidāmās kāzas ar Luisu. Enrikem izdodas dēlu pārliecināt, tomēr Gavrjels ierodas par vēlu. Diāna ir sadusmota, ka, par spīti dotajam solījumam, Salvadors neierodas Fransiskas kāzās un neizpilda vedējtēva pienākumus. Tikmēr Salvadoru aizkavē dons Rikardo, kurš liek viņam saņemt jaunu opija piegādi. 

12+