15. sērija.

Zurabam rodas ideja sapārot Bobiju un Bellu, lai nopelnītu naudu ar kucēnu pārdošanu. Pēteris ātri vien dod savu piekrišanu, bet Bobiju un Bellu nākas pierunāt daudz ilgāk. Diāna jūt, ka atvaļinājuma laikā zaudējusi kontroli pār Ralfu un vairs nezina, kas viņa dzīvē notiek. Anetei izdodas pierunāt policiju sarīkot slazdu, lai noķertu cilvēku, kas viņu apdraud. Policija rīkojas un aiztur kādu aizdomīgu personu. 

16. sērija.

Veronika un Emīlija mēģina katra savā mājā ieviest griķu diētu. Zurabam un Pēterim rodas ideja, kā papildināt ģimenes budžetu. Anete baidās no šantāžista draudiem, bet policija atsakās palīdzēt. Niks nolemj iegādāties suni, un Pēteris ķeras pie viltīga plāna realizācijas. Irīna jūtas vientuļa, un Niks iesaka viņai izmantot iepazīšanās portālu. Fotostudijā ierodas šantāžists, taču Ralfs un Anete nenojauš, ar ko viņiem ir darīšana.

17. sērija.

Ralfs izdomā plānu, kā noķert šantāžistu bez policijas palīdzības. Irīna ar Nika palīdzību reģistrējas iepazīšanās portālā. Šantāžists ierodas redakcijā un dara visu, lai paliktu divatā ar Aneti. Irīna ierodas Ralfa fotostudijā, lai uztaisītu fotogrāfijas savam iepazīšanās profilam. Diāna kļūst greizsirdīga. Sunītis Bobijs nopelna Krūmiņu ģimenes budžetam 800 eiro. Oskars saņem dīvainu īsziņu. Šantāžists apdraud Anetes meitiņu Sofiju.