Latvijas telpu futbola Virslīgas finālsērijas spēle "RFS Futsal" - "Riga FC"

Latvijas virslīgas čempionātā telpu futbolā atkal saistoši notika zelta sērijas otrā spēle starp RFS Futsal un Riga FC komandām. Pirmajās 10 minūtēs pārsvars bija RFS. Bet tad spēle izlīdzinājās un Rigas spēlētājs Artūrs Strazdiņš ar 1-0 vadībā izvirzīja savu komandu. Cīņa atdzīvojās otrajā puslaikā, kad RFS futbolists Roberts Boroda rezultātu izlīdzināja. Jau nākamajā uzbrukumā Rīgas komandas leģionārs – baltkrievs Dmitrijs Kuzmins ar tālsitienu savas komandas vadību atjaunoja. Bet pēc tam viņš no vārtu priekšas jau panāca 3-1 Riga vadību. RFS metās atspēlēties, un Andrejs Baklanovs vienu vārtus atguva. Tad sekoja Rīgas futbolista Andžeja Mickeviča muļķīgs noraidījums, un skaitlisko vairākumu izmantoja Ņikita Jelagovs. Pēc minūtes RFS kapteinis Germans Matjušenko jau pirmo reizi vadībā izvirzīja RFS 4-3. Pašās spēles beigās pārsvaru ar trāpīgu soda sitienu nostiprināja Baklanovs. Līdz ar to RFS Futsal uzvarēja spēli ar 5-3.

Intervija - Germans Matjušenko, “RFS Futsal” kapteinis

Finālsērija rezultāts ir neizšķirts 1-1, un trešā savstarpējā spēle notiks pēc nedēļas Salaspilī.