• Trešdiena, 2021. gada 20. janvāris
  • Vārda diena: Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
  • Rīgā skaidrs, -11 °C, D/DA vējš, 5,66m/s
LSM Bērnistaba

Personība.100 g kultūras. Aktrise un astroloģe Akvelīna Līvmane

Personība. 100g kultūras

Šobrīd  aktrise un diplomēta astroloģe vienā personā - Akvelīna Līvmane – Dailes teātrī strādā pie savas jaunākās lomas topošajā Intara Rešetina izrādē „Baltā vārna melnā krāsā”, bet izdevniecībā „Zvaigzne ABC”  jau nākamajam gadam gatavo savu īpašo kalendāru „Garam. Dvēselei. Miesai”, ko iecienījuši lasītāji.

 Akvelīna par aktrisi vēlējās kļūt jau kopš brīža, kad kā maza skolniecīte laukos vērojusi Dailes teātra viesizrādi. Savukārt interese par astroloģijas lietām aizsākusies divdesmit piecu gadu vecumā pēc dažu hiromantijai veltītu grāmatu izlasīšanas. Jau pēc krietna daudzuma nospēlētu lomu un dzīves skolas mācībām šī interese Akvelīnu aizvedusi uz A.Vittes Hamburgas astroloģijas institūtu. Abus savus aicinājumus Akvelīna nodala un kopā nejauc, pirms pirmizrādēm zvaigžņu stāvokli nepēta un kafijas biezumos nezīlē, taču abiem nododas patiesi un atdevīgi. Ir gan nospēlētas lielas un mazas lomas teātrī un kino, gan uzrakstītas vairākas grāmatas un daudz citu publikāciju, kurās viņa dalās savās pārdomās par acīm neredzamās pasaules ietekmi uz redzamo.

Akvelīnai piemīt talants un atvērtība, - tā aktrisi raksturo kino režisors Varis Brasla, kura filmās viņa atveidojusi spilgtus un neaizmirstamus tēlus, piemēram, Margaritu „Novēli man lidojumam nelabvēlīgu laiku” vai vecmāmiņu režisora jaunākajā ekrāna stāstā  „Vectēvs, kurš bīstamāks par datoru”. Taču viņa daudz ko patur sevī, noslēpumā, kaut ko līdz galam nepasacītu, un tas acīmredzot fascinē gan viņas skatītājus, gan lasītājus.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

Personība. 100 g kultūras. Aurēlija Anužīte

Personība. 100g kultūras

Personība. 100 g kultūras. Mārtiņš Klišāns

Personība. 100g kultūras

Personība. 100 g kultūras. Egils Siliņš

Personība. 100g kultūras
Anotācija

Personība. 100 g kultūras. Mārtiņš Klišāns

Personība. 100g kultūras

Personība. 100 g kultūras. Lauris Dzelzītis

Personība. 100g kultūras