29. maijs, pirmdiena

262. sērija

Pēc Benhamina atgriešanās policija apcietina Remi par nolaupīšanu, bet pats Benhamins tikai vēlas atkal ieraudzīt Rosaliju. Atkalredzēšanās priekā viņš bildina Rosaliju, un viņa dod jāvārdu. Hermans atzīstas Diānai, ka strādā pie Rikardo un ka ir vainīgs pie tā, ka fabrika zaudējusi līgumu ar britu armiju. Diāna prāto, vai atklāt to savai māsai Adelai, bet Salvadors iesaka to nedarīt.

30. maijs, otrdiena

263. sērija

Diāna aicina Seliju atgriezties mājās, bet viņa nevēlas pamest dzīvokli, kur dzīvojusi kopā ar Auroru. Viņas vienīgā vēlēšanās ir atrast Auroru, un Bernardo dod vērtīgu padomu, kā to labāk izdarīt. Rikardo pieprasa no Hermana, lai viņš iesaistītos nelegālos darījumos, un piedraud viņu atlaist, ja viņš atteiktos.

1. jūnijs, ceturtdiena

264. sērija

Diāna izstāsta Adelai, ka Hermans strādā pie tēvoča Rikardo, taču Hermans tikmēr jau ir uzteicis darbu. Karolīna skumst par Hermana aiziešanu un vaino pie visa Rosaliju. Elisa negribīgi atvadās no māsām un dodas uz internātu Vācijā. Tikmēr Rikardo pieprasa, lai Rodolfo atsauktu savu priekšlikumu parlamentā par tirdzniecības attiecību pārtraukšanu ar Franciju un Angliju.

2. jūnijs, piektdiena

265. sērija

Pēc sprādziena Zinātņu akadēmijā Diāna zaudē uzticību Migelam un liedz viņam veikt priekšstrādnieka darbu fabrikā. Tā vietā, lai ar vilcienu dotos uz Vāciju, Elisa pēkšņi parādās Selijas dzīvoklī. Tikmēr Selija iepazīstas ar policijas inspektoru un uzzina par noziedznieku, kas uzbrūk sievietēm Madridē.