• Trešdiena, 2020. gada 21. oktobris
  • Vārda diena: Severīns, Urzula
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Medmāsa Betija 5» 14. - 18. sērija

Medmāsa Betija

Pirmdiena, 29. jūnijs

14. sērija

Pūla izturas aizdomīgi un izseko klīnikas darbiniekus. Vismaz tā šķiet Betijai, kura Pūlai jautā par viņas nodomiem. Izrādās, tas darīts, lai slepus novērtētu darbinieku produktivitāti. Klīnikai draud apvienošanās. Betija mēģina pierunāt Hannu salīgt ar Šternu.

Otrdiena, 30. jūnijs

15. sērija

Slimnīcā valda haoss pēc apvienošanās ar Nordklīniku. Darbinieku atvaļinājumi tiek atcelti, un Betija dusmojas par pazaudētajām brīvdienām. Viņas plāni satikt Oliveru ir izjukuši. Olivers Betiju pārprot, iztulkojot to kā atraidījumu. Slimnīcā ieved sievieti, kurai ir jāoperē audzējs.

Trešdiena, 1. jūlijs

16. sērija

Pūlas darbavieta tiek apdraudēta, bet Betija viņu aizstāv. Pūla sāk strādāt kā māsiņa, un tas nepatīk citiem kolēģiem. Slimnīcā ieved Arnšteta skvoša partneri, kurš guvis galvas traumu. Šternam ir aizdomas par smadzeņu satricinājumu. Ava krīt panikā, jo viņai sāk izkrist mati. Betija cenšas viņu mierināt.

Ceturtdiena, 2. jūlijs

17. sērija

Vecmāmiņa Ilze atgriežas no atvaļinājuma agrāk, jo ir sasirgusi. Šterns raizējas par viņas veselību, bet Betija, kā allaž, viņu atbalsta. Pūlu neapmierina viņas darbs klīnikas māsiņas lomā. Džozefīne vajā Levandovski un izmanto visas iespējas, lai izrādītu savas jūtas. Levandovski viņas piedāvājums neinteresē.

Piektdiena, 3. jūlijs

18. sērija

Šterns jūtas atvieglots, jo Ilzes veselība uzlabojas un arī slimnīcas reitingi nav kļuvuši sliktāki. Levandovskis noalgo kāzu plānotāju Patriku, Talulai tas nepatīk, taču lielākais pārsteigums vēl tikai seko. Patrika nejauši iemīlas Levandovskī un pēdējā brīdī cenšas viņu atrunāt no kāzām ar Talulu.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Medmāsa Betija 5» 19. - 20. sērija

Medmāsa Betija
Anotācija

«Medmāsa Betija 5» 11. - 13. sērija

Medmāsa Betija
Anotācija

«Medmāsa Betija 5» 6. - 10. sērija

Medmāsa Betija
Anotācija

JAUNA SEZONA! «Medmāsa Betija 5» 1. - 5. sērija

Medmāsa Betija
Anotācija

«Medmāsa Betija 4» 18. - 22. sērija

Medmāsa Betija