Trešdiena, 29. jūnijs

1. sērija

Džims Hekers ar nepacietību gaida zvanu no premjerministra, piedāvājot viņam amatu Ministru kabinetā. Kad premjerministrs piezvana, viņam piedāvā kļūt par Administratīvo lietu ministru. Jaunais ministrs nolemj pildīt savas partijas vēlēšanu solījumu – izveidot atklātu un caurspīdīgu valdību, publiski atceļot nozīmīgu līgumu, ko iepriekšējā valdība izdevusi kopā ar kādu amerikāņu tehnoloģiju firmu. Sers Hamfrijs pret to iebilst, zinot, ka drīzumā gaidāmi svarīgi viesi no ASV valdības.

Ceturtdiena, 30. jūnijs

2. sērija

Ministrs ir atbildīgs par Burandas prezidenta oficiālo vizīti. Hekers nolemj, ka visiem vajadzētu doties uz Balmorālas pili, nevis likt karalienei doties uz Londonu. Tikai nedēļu pirms vizītes prezidents tiek gāzts apvērsumā, un pretēji Hamfrija ieteikumam ministrs uzstāj, ka vizītei ir jānotiek. Redzot, kas jaunajam prezidentam ir sakāms savā oficiālajā runā par britu varas jūgu, viņš saprot, ka valdība atrodas uz katastrofas sliekšņa.

Piektdiena, 1. jūlijs

3. sērija

Ministrs nolemj, ka valdība pārāk daudz iznieko naudu, un nolemj, ka ir pienācis laiks sākt ekonomēt. Sers Hamfrijs iesaka ministram rādīt piemēru un atlaist savus darbiniekus. Drīz vien viņš paliek bez šofera un sekretāres, un iestājas haoss.

Yes, Minister! Lielbritānija, 1980.

Režisors: Pīters Vaitmors.

Lomās: Pols Edingtons, Naidžels Hotorns, Dereks Foulds u.c.

12+