Volejbola valstsvienībai līdz Eiropas čempionāta kvalifikācijas sākumam vairāk nekā mēnesi ilgi treniņi. Izlases trenerim Mihalam Gogolam darba netrūkst, jo tik tikko Zelta līgā Latvija palika bez nevienas uzvaras kvalifikācijā sniegums noteikti jāuzlabo.

Intervija - Mihals Gogols, Latvijas volejbola valstsvienības galvenais treneris

Volejbols ir kā dzīve – tev ir jāizmanto iespējas. Mēs to neizdarījās. Es teikšu, ka bija labas un arī sliktas lietas. Labās lietas pie kā mēs strādājām maijā, daudz labāk spēlejam aizsardzībā un piespēles ir daudz kvalitatīvākas.” 

Kvalfikācijā komandā atgriezies arī pēdējo gadu līderis Hermans Eglaskalns, viņš jau iepriekš aizvadīja treniņus kopā ar komandu un apārstējis hronisko ceļgala savainojumu.

Intervija - Hermans Egleskalns, Latvijas volejbola valstsvienības diagonāle

Intervija - Mihals Gogols, Latvijas volejbola valstsvienības galvenais treneris

Mums kvalifikācijā vajag pieredzējušus spēlētājus. Kāpēc? Tikai daži piemēri no Zelta līgas! Mēs esam vadībā Liepājā pret Igauniju 1-0 un otrajā setā 22:20, mēs zaudējam setu un visu spēli. Izbraukumā Tartu – mēs ceturtajā setā esam vadībā 22:19, bet mēs zaudējam setu un visu spēli.

Latvijai kvalifikācijā jāspēlē pret Somiju un Austriju, bet pirms tās arī vairākas pārbaudes spēles – pret Ukrainu un Norvēģiju, iespējams, arī Bahreinu.