3. sērija

Sērija sākas ar bēru skatu – ir miris viens no vietējiem lauksaimniekiem. Tagad saimniecības darbi gulstas uz atraitnes Filisas pleciem. Diemžēl viņas lopi ir ļoti slimi, un Džeimss izmisīgi vēlas tos glābt. Par spīti šīm pūlēm daži no dzīvniekiem iet bojā. 

Džeimss uzaicina Helēnu vakariņās. Viņi dodas uz restorānu, un Džeimss mēģina vedināt Helēnu uz domu, ka varētu pamest savas mājas un doties kaut kur citur. Taču redzot, cik ļoti Helēna pieķērusies savai dzimtajai pusei, Džeimss aptver, ka diez vai viņam izdosies Helēnu pierunāt.

Bet Zigfrīds nopērk vistas un uzdod Tristanam par pienākumu tās audzēt. Tā kā vistas nedēj, Tristans izdomā triku, kā apmānīt Zigfrīdu. Beigās abus gaida pārsteigumi.

4. sērija

Pienākusi Tristana lielā diena – viņa dzimšanas diena. Zigfrīds pirmoreiz dzīvē uzdod viņam jaunus pienākumus kā vetārstam. Tristanam ir jāspēj izturēt šo spiedienu un jātiek galā ar izaicinājumu, ko uzlicis vecākais brālis, pirms jubilejas svinības var sākties. Tomēr notiek pavērsiens, kad Zigfrīds nojauš, ka Tristans nestāsta visu patiesību par šīs īpašās dienas notikumiem. 

Holas kundze atgādina Džeimsam, ka viņam šis tas būtu jāatklāj Helēnai. Saziņas kļūme negaidīti paceļ šo jautājumu virspusē, pārvēršot Tristana laimīgo vakaru par vētrainu laiku ar būtiskām sekām.

12+