UEFA Konferences līgas kvalifikācijas otrā kārta FK "Liepāja" - "CSKA Sofia"

Liepājas un Bulgārijas CSKA savstarpējā cīņa par trešo kvalifikācijas kārtu ļoti piesardzīga. Pirmās spēles 0:0 Sofijā lika šodien Liepājā uzmanīgi spēlēt abām komandām, vieni vārti varēja izšķirt visu. Vien pirmā puslaika beigās liepājnieki vairākas reizes pozicionāli kļūdījās un savu meistarību vārtos nācās demonstrēt Krišjānim Zviedrim, bet izskaņā arī aizsargam Keitā, kurš bumbu izsita no līnijas, kad Zviedris jau bija apspēlēts. Pēc pārtraukuma liepājnieki spēja laukumā darboties ļoti aktīvi – palīdzēja veiktās maiņas, kas atsvaidzināja kustīgumu laukumā – labākā epizode spēlē Liepājai piecas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad Dodo ielauzās soda laukumā, bet viņa sitiens bloķēts un bumba aizspurdza gar pašu vārtu stabu. Tas nozīmēja pagarinājumu. Tajā nopietnu momentu nevienai komandai un viss izšķīrās pēcspēles sitienu sērijā – te pagalam neveikmīgi sita liepājnieki – no četrām iespējām realizētas vien trīs un 1:3 zaudējums pret CSKA ļaujot bulgāriem iekļūt Konferences līgas trešajā kārtā.

Intervija - Krišjānis Zviedris, FK «Liepāja» vārtsargs

2014. gadā atjaunotais Liepājas klubs vēl nekad nav iekļuvis Eirokausu trešajā kārtā, arī šogad Liepājai paliek vien Latvijas sacensības.