Latvijas futbola Virslīga. FK "Jelgava" - FK "Spartaks" , FK "Tukums 2000/TSS"- FK Liepāja

Jelgavas komandai pēc neveiksmīgā sezonas sākuma pamatīgas izmaiņas un galvenā trenera amatā debitēja Dāvis Caune. Jaunās vēsmas bija manāmas arī laukumā, jelgavnieki pirmie izvirzījās vadībā, precīzs bija Andris Krušatins un spēlēja krietni daudzveidīgāk nekā Spartaks. Tiesa vadību mājinieki pazaudēja ļoti ātri – pēc stūra sitiena Spartaks rezultātu izlīdzināja.

Jelgava gan turpināja uzbrukt vairāk, bet atkal iegāza standartsituācija Ņikitas Bērenfelda piespēlei neviens nepieskārās un 2:1 par labu Spartakam. Neveiksmes turpinājās arī mirkli vēlāk, kad Belakoviča sitienu savos vārtos pārvirzīja Jelgavas aizsargs un bija skaidrs, ka tikai brīnums var glābt Jelgavu no zaudējuma – tas gandrīz notika, jo izskaņā rezultāts kļuva 2:3, taču neko vairāk Jelgava pasākt nespēja, uzvara Spartakam.

Intervija - Raivis Skrebels, FK «Spartaks Jūrmala» pussargs

Citā spēlē pastarīte Tukums uzņēma vēl vienu komandu, kurai pēdējās nedēļās pamatīgas pārmaiņas – Liepāju! Te gan intriga izpalika, jo jau puslaikā Liepāja panāca 3:0, bet pēc pārtraukuma guva vēl divus bezatbildes vārtus uzvarot spēli ar 5:0. Trīs vārti spēlē uz valstsvienību neizsauktajam Artūram Karašauskam.