Pirmdiena, 22. augusts

13. sērija

Gregors šķiet panācis savu gribu kopuzņēmuma dibināšanā ar Grūberu saimniecību. Mārtinam un Līzbetei ir iebildumi, bet balsstiesības šajā situācijā ir tikai Hansam un Annei. Vai Hanss piekritīs spert šo soli, kas vēl vairāk attālinās Grūberu ģimeni no lemšanas par savu saimniecību?

Tikmēr arī kādā citā ģimenes uzņēmumā neiztiek bez domstarpībām – Tomass Bīlers nespēj vienoties ar sievu un meitu par nākotnes plāniem. Viņš cer, ka meita pēc pavāres profesijas apgūšanas atgriezīsies ģimenes restorānā. Tomēr viņai ir pavisam citi plāni. Kādas korekcijas tajos ieviesīs tēva pēkšņā un strauji progresējošā slimība?

Otrdiena, 23. augusts

14. (nosl.) sērija

Mārtins Grūbers Tomasam Bīleram konstatē Parkinsona slimību sākuma stadijā, bet pacienta asinsanalīzes vieš šaubas. Zāles viņa stāvokli neuzlabo, tāpēc Tomasam tiek piedāvāta operācija, bet viņš no tās atsakās. Kas Tomasam īsti kaiš un vai izdosies piespiest viņu veikt operāciju?

Šķiet, ka Mārtina privātajā dzīvē beidzot iestājies miers. Viņi ar Anni nolemj atkal saiet kopā ar noteikumu, ka Mārtins neiejauksies biznesā. Taču norunu ilgi ievērot neizdodas, jo Mārtins uzzina, ka Gregors Šahners līgumā ir veicis izmaiņas, kuru dēļ Hanss un Anne varētu palikt zaudētājos. Mārtins lūdz bijušās draudzenes Franciskas palīdzību. Bet vai Anne neiebildīs pret šo iejaukšanos? 

12+