Pirmdiena, 22. augusts

6. sērija

Premjerministrs nepārdomāti pieņēmis uzaicinājumu apmeklēt teātra balvu vakaru, kas, izrādās, ir tajā pašā dienā, kad valdība izsludinās subsīdiju samazināšanu mākslai. Tādējādi rodas nesaskaņas starp premjerministru, seru Hamfriju un Nacionālā teātra direktoru. Sers Hamfrijs sniedz padomus, kā saudzīgi šantažēt premjerministru, lai viņš piešķirtu vairāk naudas, bet premjerministrs nāk klajā ar savu mazo šantāžas shēmu, lai noliktu Nacionālo teātri pie vietas.

Otrdiena, 23. augusts

7. sērija

Politiskais padomnieks iesaka premjerministram likvidēt Valsts izglītības dienestu un ļaut vecākiem izvēlēties skolas, kuras apmeklēs viņu bērni. Hamfrijs par to ir šokā un viņam ir jāaptur plāna izpilde, lai saglabātu esošo birokrātiju.

Trešdiena, 24. augusts

8. (nosl.) sērija

Premjerministrs ir nonācis ķezā, kad Parlamentā kategoriski noliedz, ka valdība būtu noklausījusies deputātu telefonsarunas. Izrādās, ka tā bija un sers Hamfrijs par to zināja. Premjerministrs vēlas, lai sers Hamfrijs viņu atbalstītu, taču viņš atsakās. Viss mainās, kad sers Hamfrijs izsaka neprātīgus komentārus radio intervētājam, domājot, ka magnetofons ir izslēgts. Premjerministrs piekrīt viņam palīdzēt, bet ar saviem noteikumiem. 

12+