Pirmdiena, 29. augusts

3645. sērija

Kornēlijs paslēpjas Floriāna namiņā un lūdz Selīnu bēgt prom kopā ar viņu. Selīnu māc šaubas par dzīvi svešumā bez ierastās vides. Benijs nopērk lētu biļeti uz Jaunzēlandi no Romas, līdz Itālijai viņam jānokļūst paša spēkiem. Alfonss piedāvā aizvest puisi ar savu motociklu. Lijai tas raisa nepatīkamas atmiņas. Makša draugs piedāvā nolēkt ar izpletni. Maksim neizdodas dabūt brīvdienu viesnīcā, un viņš izliekas saslimis. “Firstenhofā” ierodas Ilona Grešele un sāk uzstādīt dīvainas prasības.

Otrdiena, 30. augusts

3646. sērija

Kornēlijs nevēlas bēgt prom bez Selīnas un padodas policijai. Selīna notikušajā vaino sevi, turklāt viņa uzzina, ka lieciniece Dienvidamerikā, kura varēja attaisnot Kornēliju, ir pazudusi. Verners pieķer Maksi pēc lēciena ar izpletni. Maksis vēlas pielabināties Verneram un paziņo, ka uzzinājis, kurš ir slepenais viesnīcu kritiķis, kas ieradies inkognito. Benijs vēlas nomierināt Liju pirms brauciena uz Itāliju un sagādā viņai pārsteigumu. Ilona Grešele izrāda pastiprinātu interesi par Andrē un viesnīcas virtuvi. Andrē jūtas glaimots. Rozālijai Ilonas uzvedība rada aizdomas. 

Trešdiena, 31. augusts

3647. sērija

Benijs atvadās no mātes un “Firstenhofas” un kopā ar Alfonsu aizbrauc uz Romu. Selīna paziņo Ariānai, ka neļaus nopirkt savu draudzību, un lūdz viņai attaisnot Kornēliju. Ariāna nespēj pati nodot Ēriku policijai un uzrunā Floriānu. Tikmēr Ēriks, neko nenojauzdams, gatavo Ariānai romantiskas vakariņas. Hannesa rančo radušās problēmas. Viņam ir jālido uz Ameriku. Maija lūdz viņu palikt “Firstenhofā” un atbalstīt viņu ļoti grūtā brīdī. Maksis pamana, ka Ilonai iepaticies Floriāns, un kaļ plānus, kā abus savest kopā. Verners sāpīgi izjūt Alfonsa trūkumu. Vanesa paziņo, ka ir gatava stāties onkuļa vietā. Kristofs jūtas nomākts pēc šķiršanās no Selīnas un neredz mērķi, pēc kā tiekties, līdz saņem dīvainu zvanu un steigā pamet viesnīcu.

Ceturtdiena, 1. septembris

3648. sērija

Ēriks piekāpjas Floriāna prasībai un aiziet uz policiju atzīties. Viņš tiek apcietināts, bet Kornēlijs – atbrīvots. Maija uzzina, ka Ēriks atzinies tikai Floriāna spiediena dēļ. Cerībā, ka atgriezīsies no Romas pirms Hildegardes, Alfonss neizstāsta sievai par braucienu uz Romu, tomēr Hildegardes viesošanās Londonā beidzas ātrāk, un viņa atgriežas “Firstenhofā”. Maksis izstāsta Verneram, ka Ilona Grešele ir viesnīcu kritiķe, kas izvērtēs “Firstenhofas” iespējas iekļūt 500 labāko viesnīcu topā. Verners norīko visu personālu izturēties pret Grešeli īpaši laipni. 

7+