Pirmdiena, 29. augusts

72. sērija

Tā kā Benhamins akluma dēļ nevar pildīt priekšstrādnieka pienākumus, viņa vietu pamazām ieņem Migels, un tas izraisa strīdus starp viņu un Petru. Atrodot noklīdušu vēstuli, Hermans uzzina, ka Mauro ir precējies un mēģina anulēt savu laulību. Diāna nepiedod Salvadoram nodevību un padzen viņu no fabrikas un savas dzīves. 

Otrdiena, 30. augusts

73. sērija

Elisa dārgi samaksā par savām nerātnībām un nepaklausību – viņas māsas ir spiestas atcelt viņas debitantu balli, kad Kristovals paziņo, ka viņai ir lauzta kāja. Tikmēr Adela atklāj nepatīkamo patiesību, ko Mauro no viņas visu laiku slēpis. Fransiska dodas uz “Ambigū”, lai atvadītos no visiem, un ierauga, kā viņu ar lieliem panākumiem aizstāj Amālija.

Trešdiena, 31. augusts

74. sērija

Fransiska saņem svarīgu vēstuli no profesora Tabujo, uz kura skolu Sansevastjanā viņa gatavojas doties. Mersedesa atzīstas, ka palīdzējusi Elisai slepus doties uz balli Sofijas mājā. Kalpone jūtas tik vainīga, ka ir pat gatava pamest darbu Silvu mājā. Rodolfo jau atkal lūdz Blankai pārtraukt darbu Kristovala ārsta praksē. 

Ceturtdiena, 1. septembris

75. sērija

Pēc gūtajiem savainojumiem Salvadors tomēr atmostas no bezsamaņas, taču nespēj atcerēties, kas noticis. Tikmēr Blanka ziņkārīgi izjautā Kristovalu par viņa jauno draudzeni Marinu, bet Kristovals spītīgi klusē. “Ambigū” saimnieki lūdz policijai apcietināt Amāliju, jo izrādās, ka tieši viņa ir meklētā kabatzagle.

Piektdiena, 2. septembris

76. sērija

Salvadors pēc traumas ir zaudējis atmiņu par savas dzīves pēdējiem sešiem gadiem. Migels lūdz, lai Selija pierunā Petru turpināt gatavošanos kāzām. Kamēr Mauro grasās iegādāties māju, kur dzīvot kopā ar Adelu, Fransiska nolemj atgriezties uz skatuves Skaistās Margaritas lomā. 

12+