• Trešdiena, 2020. gada 28. oktobris
  • Vārda diena: Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

TV PIRMIZRĀDE! Dokumentālu filmu cikls. «Ciemos pie arhitektiem» 1. sērija

Filmas LTV7

Vairāk nekā 2000 gadus mūsu mājas veido arhitekti. Viņi domā par materiāliem, par skaistumu, gaismu un izturību, lai radītu labas mājas citiem. Bet kā dzīvo viņi paši? Kā izskatās arhitektu mājās?

? Dokumentālo filmu cikla vadītājs, zviedru arhitektūras apskatnieks Marks Aisits dosies pie sešiem Zviedrijas arhitektiem, lai iepazītu viņus, viņu radīto māju vidi un gūtu praktiskus padomus arī katra paša mājokļa labiekārtošanā. Arhitekti stāstīs par jaunāko laiku tendenci – konteineru mājām un to apdzīvošanu, par pamestu māju pilnīgu renovāciju, dzīvokļiem uz jumta Stokholmā un citām interesantām tendencēm dzīvojamo telpu radīšanā.

1. sērija

Šajā raidījumā tiksimies ar Annu Šavepēru, godalgotu zviedru arhitekti, kura dzīvo Dienvidfrancijā. Viņa kopā ar ģimeni sākotnēji ievācās pamestā lauku sētā Francijas Pirenejos pie Basku zemes robežas. Šobrīd viņi dzīvo atjaunotajā lauku mājā. Anna stāsta par mājokli kā organisku daļu no apkārtējās vides un to, ko prasa 17. gadsimta īpašuma atjaunošana un modernizācija.

The Architects Place

Zviedrija, 2020

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Drāma. «Svilpotāji»

Filmas LTV7
Anotācija

Dokumentālu filmu cikls. «Ciemos pie arhitektiem» 4. sērija

Filmas LTV7
Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Drāma. «Dogmens»

Filmas LTV7
Anotācija

TV PIRMIZRĀDE! Dokumentāla filma. «Iemesti pasaulē»

Filmas LTV7