• Piektdiena, 2020. gada 17. janvāris
  • Vārda diena: Tenis, Dravis
  • Rīgā +5.2°C, DA vējš 2.7m/s, 769mm Hg, 81%
LSM Bērnistaba

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Fortnite»

Aizliegtais paņēmiens

Kas ir zviedrs PewDiePie, kas ir Fortnite un PUBG, un ko nozīmē «lootbox» jeb laupījumu kastes, pret kurām sacēlušies beļģu un Nīderlandes azartspēļu regulatori? Mūsdienu virtuālā pasaule, par ko bērnu vecākiem nereti nav ne jausmas. Spēļu izstrādātāju naudas slazdos krīt ne tikai pusaudži.

Komentāri (5)

Ernests Kurmis
This aint it chief
Dāvis Bērzs
Tas ir tikai tādēļ ka vecāki visu laiku strādā, jo maksā kapeikas. Un tās dažas brīvdienas arī gribas atpūsties un beigās ģimenēm vairs laika nepaliek.

No vecāku puses liekas forši sīkai neblandās apkārt un nedzeras. Neko interesantu jau arī paši vecāki nepiedāvā. Jo paši ir auguši Padumjajā savienībā un neko savās dzīvēs nav redzējuši.

Eiropā jau to pasen ir sapratuši un ģimenes darbojas kopā. Iet sportot brauc uz mini ekskursijām pa apkārtējām pilsētām, dodas pārgājienos utt. Viņi ir sapratuši ka ģimenē ir spēks.
Eriks Misa
Noskatijos šo raidijumu . Nu ko varu teikt. Es pats kā datorspēļu spēlētājs un strīmeris domaju ka šoreiz pilnībā piekritīšu tam ko teica Roberts.Katram ir jāmāk kontrolēt savu laiku un veltīt arī to reālajai pasaulei ne tikai datorspēlēm. Piemēram man arī apniktu sēdēt vairak par 5-6 stundām strīmot spēles. Jo tas ir tikai hobijs un arī ārpasaulei jāatstāj laiks .
Daniels Pavlovičs
Kas bija raidījumā apskatītā problēma? Tas, ka bērni arvien biežāk, arī pašiem to neapzinoties, pavada laiku datorspēlēs un kļūst atkarīgi. Bērni, nenobrieduši prāti, kuri paši vēl neapzinās postu, ko uz viņiem atstās šī atkarība un kuri "kontrolēt" savu laiku vēl nav iemācījušies. Varbūt tu to spēj, taču atceroties sevi 12-13 gadu vecumā, droši vien būtu spēlējis tik ilgi, kamēr mani neviens nedzen nost. Tieši tāpēc tā ir nopietna problēma, kura būtu jārisina aktīvāk.
Nezināma Personība
South Park - Freemium Isn't Free
Uzreizēm atcerējos, kad skatījos šo sēriju.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. «Klimats un pasaule»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «C vitamīns» 4

Aizliegtais paņēmiens
Anotācija

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «C vitamīns»

Aizliegtais paņēmiens

Aizliegtais paņēmiens. Operācija: «Jaunā latviešu valoda» 3

Aizliegtais paņēmiens