• Otrdiena, 2020. gada 1. decembris
  • Vārda diena: Emanuels, Arnolds
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders: Kārlis Rācenis

1:1

Viena diena bez ārstiem. Šādu akciju gatavo mediķi - viņi protestē pret politiķu neizpildīto solījumu palielināt algas atbilstoši likumam. Ko mediķi var panākt un vai jaunie dosies projām no valsts? Latvijas Jauno Ārstu Asociācijas vadītājs Kārlis Rācenis 1:1.

Komentāri (3)

Jānis Laiks
Izklausījās cerīgi, īpaši par Uģi Gruntmani. Puisis spēja runāt gan par veiklajiem ērgļiem, kas savas manipulācijas pārvērtuši par pārmaksātu zelta āderi pašiem, par negodīgo samaksu un personāliju nomaiņu, gan par arhitektu mafiju - krējuma nosmēlējiem valsts pasūtījumos, kas par katru cenu cenšas realizēt savu "super" arhitektūru, lai gan tā NAV FUNKCIONĀLA, toties dārgi maksā. Malacis. Atliek novēlēt nesabojāties pašam un nekļūt par kārtējo m-ērgli medicīnā.
Andis Alksniņš
Es ceru, ka esi informēts, ka Stradiņu jauno korpusa arhitektūru veidoja somu birojs (JKMM Architects). Latvijas projektēšanas birojs to atrisināja tehiskā stadijā, pa pamatu ņemot somu radīto būvapjomu, funkcionalitāti un arhitektūras detaļas. Vai arī somu birojs ir daļa no arhitektu mafijas?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!