• Vārda diena: Alnis, Andulis
  • Rīgā apmācies, -10 °C, D vējš, 4,63m/s
LSM Bērnistaba

«Credit 24» Meistarlīgas spēle. VK BIOLARS/Jelgava - RTU/Robežsardze/Jūrmala

Šī gada noslēdzošajā mačā Baltijas volejbola līgā «Biolars/Jelgava» savā laukumā uzņēma «RTU/Robežsardze/Jūrmala» vienību. Lai arī kā centās mājinieki, šoreiz viņi pretiniekiem nespēja izrādīt nopietnu konkurenci. Pirmajā setā līdz tā vidum cīņa bija līdzīga, bet tad sāka izpausties «Robežsardzes» pārākums pie tīkla – gan uzbrukumā, gan blokā, un sets beidzās 25-16 RTU labā. Otrajā setā jau tā sākums - 9-1 par labu viesiem - noteica tā atrisinājumu. Jelgavnieki šoreiz tika pie 12 punktiem. Trešā seta sākumā vienubrīd ar 7-3 vadībā pabija «Biolars», tomēr tūlīt pat robežsargi visu atgrieza savā vietās. Izmantojot visus 11 pieteiktos volejbolistus, RTU mierīgi noveda setu līdz uzvarai ar 25-20, bet mačā panākums ar 3-0.

Intervija - Renārs Pauls Jansons, RTU/Robežsardze/Jūrmala uzbrucējs

Ar piekto uzvaru 9 spēlēs «Robežsardzes» komanda nostiprinājās 4.vietā, bet «Biolars» ar vienu panākumu 10 cīņās paliek 8.pozīcijā.