Pirmdiena, 29. novembris

9. sērija

Klusuma krāsa

Andrea ir psihiatrs. Viņš strādā ar bērniem, kuri cieš no autisma. Terapijas nodarbības aizsegā viņš aizlavās no klīnikas un nogalina kādu sievieti. Šķiet, noziegumam nav neviena liecinieka, izņemot sievietes dēlu, kuram arī ir autisms. Reksim nākas iegūt sievietes dēla uzticību un iemācīties ar viņu sazināties, lai noskaidrotu, kurš ir slepkava.

Otrdiena, 30. novembris

10. sērija

Kapu aplaupītājs

Pēc izstādes apmeklējuma Romā ar pistoles šāvienu tiek nogalināts Marko Pagāni. Izmeklēšanas pēdas ved uz noslēpumaino Romas kapu aplaupītāju pasauli, kurai piederējis arī Pagāni. Reksim un Lorenco izdodas atklāt, ka slepkavība ir saistīta ar ļoti vērtīgu etrusku senlietu pazušanu.

Trešdiena, 1. decembris

11. sērija

Pēdējā spēle. 1. daļa

Reksim un Lorenco no gūsta izdodas atbrīvot kādu sievieti, kura spīdzināta, liekot viņai skatīties futbola spēles. Tajā pašā laikā Vīnē notiek gatavošanās Eiropas futbola čempionātam, un kāda pasākuma laikā sērijveida slepkava nogalina vairākus cilvēkus. Lorenco saņem zvanu no Kunca un kopā ar Reksi dodas uz Vīni viņam palīgā.

Piektdiena, 3. decembris

12. sērija

Pēdējā spēle. 2. daļa

Reksis un Lorenco turpina ciemoties Vīnē un strādāt pie slepkavību sērijas atklāšanas. Saistībā ar futbola spēlēm Vīnē ir lieli cilvēku pūļi un satiksmes ierobežojumi, tāpēc izmeklēšanā noder Rekša spēja ātri un veikli pārvietoties. Reksis atkal satiekas ar Lorenco mammu. 

12+