Rīgas Domes kauss handbolā 2021. Latvija - Igaunija

22. Domes kausa finālā pret Igauniju dominēja Latvijas handbolisti. Sākumā uzbrukums latviešiem kliboja un iniciatīva bija jāuzņemas līderiem Dainim Krištopānam un kapteinim Ingaram Dudem. Mūsējie gan iespēlējās un regulāri izspēlēja teicamas kombinācijas – puslaikā +5 Latvijai. Treneri lielu spēles laiku deva arī jaunajiem handbolistiem, kuri ar maziem kritumiem, bet spēja noturēt to pašu piecu vārtu pārsvaru. Latvijai uzvara 27:22 atnesot Latvijai jubilejas desmito uzvaru Rīgas domes kausā!

Intervija - Ingars Dude, Latvijas handbola valstsvienības kapteinis

Trešo vietu izcīnīja Lietuva, kas ar 45:24 sagrāva no Latvijas jaunajiem handbolistiem veidoto Latvijas klubu izlasi. Spēles sākumā mūsu jauno maiņu cerīgi spēlē turēja vārtu vīri, bet otrajā puslaikā pretoties Lietuvas pieredzei klubu izlase nespēja. Turnīrā Rauls Serafimovičs guva deviņus vārtus.

Intervija - Rauls Serafimovičs, Latvijas klubu izlases handbolists

Tagad handbolistiem īsas Jaungada brīvdienas, bet jau 6. janvārī 2024. gada Eiropas čempionāta priekškvalifikācija Valmierā pret Bulgāriju – tā tiešraidē arī LTV7!