UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācija telpu futboā, Latvija - Igaunijas

UEFA Eiropas čempionāta pirmās kvalifikācijas kārtas grupu turnīrā Baltijas derbijā Latvija pret Igauniju intriga izkvēpēja jau pirmajās piecās spēles minūtēs – latvieši teicami sāka spēli īsā laikā divreiz iekarojot igaunu vārtus. Turpinot turēt tikpat augstu tempu latviešiem līdz puslaika beigām Latvija izdevās panākt jau sev ērto 4:0. Pa diviem vārtiem Artūram Kuļešovam un Mikam Babrim.

Pēc pārtraukuma beidzot arī igauņiem izdevās vismaz kaut cik atjaunot intrigu, tālsitiens pārsteidza mūsējos un 4:1. Tiesa igauņu cerības ātri vien salauza pērnā gada Latvijas labākais telpu futbolists Germans Majušenko – 5:1. Tālākie igauņu mēģinājumi atspēlēties tika apslāpēti un Latvijai droša uzvara ar 6:1.

Intervija - Miks Babris, Latvijas telpu futbola izlases spēlētājs

Latvijai rītdien brīvdiena, bet jau sestdien jātiekas ar trešo apakšgrupas komandu – Dāniju. Grupas uzvarētāji automātiski iekļūs nākamajā kvalifikācijas kārtā.