Vispirms tika atlasītas 25 fināla dziesmas, no kurām klausītāji un žūrija atlasīja 15 dziesmas. Starptautiskās un neatkarīgās žūrijas sastāvā piedalījās dziedātāja Dināra Rudāne, mūziķis, komponists, producents Reinis Sējāns, dziedātāja Olga Rajecka, komponists, diriģents Jēkabs Jančevskis, reperis, bītmeikeris, producents ansis, operdziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa, dzejnieks Kārlis Vērdiņš, Latvijas izpildītāju un producentu apvienības LaIPA izpilddirektore Liena Grīna, Sony Music Baltic pārstāvis, grupas Ewert and The Two Dragons menedžeris Tomass Oljums (Toomas Olljum), Lietuvas Mūzikas asociācijas dibinātājs, mūzikas aģentūras M.P.3 vadītājs Vaidas Stackevičius. 

Pašu vērtīgāko «MUZIKĀLĀS BANKAS 2020» dziesmu noskaidrosim tiešraides šovā Latvijas Televīzijā un Latvijas Radio 2 30.janvārī 21.15.  Kopā ar 15 fināla dziesmu izpildītājiem ceremonijā, kura pirmo reizi notiks bez skatītājiem klātienē, ar muzikāliem pārsteigumiem godināsim arī divus izcilos Latvijas komponistus – Maestro Raimondu Paulu un Imantu Kalniņu, būs muzikāls pārsteigums no Latgales un vēlreiz klausīsimies ziedojuma maratona DOD PIECI! himnu.

Lūk, 15 dziesmas un to izpildītāji, kuri 30.janvāra vakarā sacentīsies par pašas vērtīgākās aptaujas «Muzikālā Banka» dziesmas titulu: 

DEJO VIENTULĪBU – Intars Busulis

DRĀMA – MARTA

GARĪGAIS ARĪ – Musiqq

HAOSĀ – Astro’n’out & Sudden Lights

IETIN MANI – Ivo Grīsniņš Grīslis

IR LEMTS KOPĀ BŪT – Iveta Baumane & Roberts Pētersons

LAI JAU DEG – Ivo Fomins

MĀLOS PELĒKOS – Triānas parks un Igo

MĒS VAIRS NĒ – Samanta Tīna

PANAMA – Tautumeitas

STĀVĒT TUVĀK – DAGAMBA, pied. Patrisha

ŠIS IR MANS LAIKS – Aminata

TAVS KAROGS – The Sound Poets

TŪRISTS – Dons   

VASARA BEZ INTERNETIEM –  Carnival Youth

Līdz šim «Muzikālā Bankā» visvairāk lauru plūkusi grupa „Prāta Vētra” un Dons.  Pagājušajā gadā par vērtīgāko dziesmu tika atzīta Dona izpildītā «Es nāktu mājās». Otro vietu ieguva «Triānas parka» un Intara Busuļa dziesma «Kamēr», bet trešo – «Singapūras satīna» dziesma «Piededzini mann», piedaloties Horenam Stalbem.

Tiekamies pie LTV1 ekrāniem vai LR2 tiešraidē 30.janvārī 21.15 un visi kopā izvēlēsimies dziesmu  aptaujas «Muzikālā Banka 2020» vērtīgāko dziesmu!