Pirmdiena, 30.janvāris

7. sērija

Šajā sērijā Morgans metīsies dēkā un apceļos tropiskos Kvīnslendas ziemeļus. Te nedalīta vara pieder Mātei Dabai, un ceļotājam nekas cits neatliek, kā kļūt par dabas sastāvdaļu. Morgans sāks ar Kērnsu, tad dosies uz ziemeļiem cauri Portdaglasai un iespaidīgajai Mosmana grēdai, pāri Deintrī upei uz Tribjuleišana ragu. Tad viņš dosies pastaigā pa pasaulē vecāko mūžamežu, peldēsies Lielajā Barjerrifā, draudzēsies ar krokodiliem un iepazīs neticamo mežonīgās dabas daudzveidību.

Otrdiena, 31.janvāris

8. sērija

Šajā sērijā Morgans dosies meklēt piedzīvojumus Japānā. Viņš apciemos vienu no šīs pārsteidzošās zemes divām dažādajām pusēm. Vispirms Morgans ar vilcienu brauks no Tokijas uz Japānas iekšzemes kalnājiem, kur baudīs ziemas priekus slēpošanas kūrortos Dzao un Appi. Tad viņš dosies atpakaļ uz dienvidiem, pabeidzot ceļojuma pirmo posmu cunami izpostītajā Sendai apgabalā. Šis Japānas apgabals ir pieredzējis cunami un kodolkatastrofas destruktīvo spēku. Taču īsteni japāņu garā viss ir atjaunots, un dzīve turpinās.

Trešdiena, 1.februāris

9. sērija

Iepriekšējā sērijā Morgans uzsāka ceļojumu pa Japānu. Pēc nolaišanās Tokijā viņš ar vilcienu devās uz ziemeļiem. Tur aplūkoja slēpošanas reģionu un ziemas ainavas, kas padarījušas to par vienu no iecienītākajiem slēpotāju galamērķiem. Apskatījis sniega klātos kalnus, viņš tagad lidos uz silto un saulaino Okinavas salu dienvidos. Šajā Japānas daļā daudzi rietumnieki nemaz nepaviesojas. Tā viņam atklās daudzus pārsteigumus. Okinavas sala šķiet kā cita pasaule. Ainava atgādina Klusā okeāna tropu oāzi, bet cilvēki, kultūra, vēsture, ēdieni un dzīvesveids atšķiras no pārējās Japānas. Okinava ir paslēpts dārgakmens, kuru nekavējoties iemīlēsiet.

Ceturdiena, 2.februāris

10. sērija

Šajā sērijā Morgans dosies uz Apvienoto Arābu Emirātu sirdi – Dubaiju. Šeit tuksnesis sastopas ar jūru, un apvārsni rotā brīnumainas augstceltnes. Vienu lietu par Dubaiju sapratīsiet ātri – šeit viss ir pārspīlēts. No pasaulē augstākās ēkas līdz planētas lielākajam lielveikalam un zelta klātām ielas malām, Dubaija ir pilsēta, kur vēsture un kultūra sastopas ar bagātību un pārspīlētām kaprīzēm. Morgana misija ir parādīt jums, ka Dubaija nav tāda, kā šķiet no pirmā acu uzmetiena. Lai to panāktu, no pasaules virsotnes viņš dosies kontrastu pārpilnā ceļojumā uz Austrumu tuksneša centru.

Piektdiena, 3.februāris

11. sērija

Šajā sērijā Morgans dosies uz Apvienotās Karalistes sirdi – Angliju. Un vai gan ir labāka vieta, kur sākt šo ceļojumu, ja ne Londonā? Tā ir pilsēta ar trauksmainu vēsturi un milzīgu lomu tās pasaules tapšanā, kādu pazīstam šodien. Šī pilsēta ir enerģijas, cilvēku un aizraujošu apskates objektu pārpilna.

12+