Latvijas telpu futbola virslīga. "Beitar" - "Nikars"

Šodien noskaidrojās finālkomandu pāris Latvijas telpu futbola virslīgā. Pirms tam jau ceļazīmi ieguvušai Daugavpils «LDZ Cargo» komandai pievienojās pamatturnīra uzvarētāji «Nikars» futbolisti, kas šodien pusfinālsērijas ceturtajā mačā pārspēja «Beitar» vienību. Cīņas sākums bija līdzvērtīgs un pēc tam, kad pirmos vārtus guva «Nikars» komanda, pirmā puslaika beigās «Beitar» spēlētājs Dmitrijs Kuzmins rezultātu izlīdzināja. Otrajā puslaikā pamazām iniciatīvu ieguva «Nikars» spēlētāji un drīz Konstantīns Zabarovskis atkal vadībā izvirzīja viesus. Turpinājumā «Beitar» izmisīgi centās atspēlēties, taču nesekmīgi. Pat vairāk - «Nikars» līderis Maksims Seņs divreiz iesita bumbu «Beitar» vārtos no soda sitiena atzīmes, bet spēles beigās jau tukšos vārtos bumbu raidīja Germans Matjušenko. Līdz ar to «Nikars» izcīnīja uzvaru mačā ar 5-1, bet sērijā ar 3-1.

Intervija - Renārs Šķesters-Kambals, «FK Nikars» vārtsargs

Pirms fināldueļa, starp «Nikars» un Daugavpils komandām, atzīmēsim, ka pamatturnīrā abas komandas apmainījās ar uzvarām, tāpēc iznākumu grūti prognozēt.