• Piektdiena, 2020. gada 10. jūlijs
  • Vārda diena: Lija, Olīvija, Odrija, Olivers
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 18. - 21. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 30. aprīlis

18. sērija

Ortensija piedāvā vienošanos – ja Huana atstās māju uz visiem laikiem, viņa atsauks apsūdzību. Tomēr viņa arī pieprasa tuvošanās aizliegumu Ramonam. Virhinijai vajag naudu, lai norēķinātos par precēm, taču Hulio saka, ka kontos naudas nav. Maiami Agustins sarīko Roksanai greizsirdības scēnu. Lai tiktu pie jaunas mašīnas, Susana ierosina Osvaldo spēlēt kazino. Tā kā Favjola nemaina savu nostāju, Fransisko pasaka, ka kāzu nebūs. Ramons nolemj uzteikt darbu servisā.

 

Otrdiena, 1. maijs

19. sērija

Ramons ierodas servisā un saka, ka esot atnācis uzteikt darbu. Favjola lūdzas, lai viņš to nedara. Ramons pārdomā. Huana ar to nav mierā.

Kad Roksana runā pa telefonu ar Djego, Antonio dzird, ka viņa mēģina Djego pierunāt pāriet uz kādu skolu Maiami. Virhinija negaidīti atnāk pie Antonio un satiek tur Margaritu. Favjola palūdz Ramonam iemācīt viņu vadīt mašīnu. Ramons piekrīt. Dalija ir greizsirdīga un dusmīga uz abiem. Vakarā pēc darba Favjola atbrauc līdzi Ramonam un Dalijai apciemot Huanu. Dalija atkal dusmīga aiziet prom un piezvana Luisai, lai satiktos ar viņu restorānā. Huana baidās, ka Favjola varētu salauzt Ramonam sirdi. Ramons saka, lai neuztraucas. Favjola pārnāk mājās kā spārnos un domā par to, cik labi jūtas Ramona tuvumā.

Trešdiena, 2. maijs

20. sērija

Dalija attiecībā uz Ramonu nolemj rīkoties viltīgi – nepieļaut, ka viņš un Huana aiziet no Luisas mājām, un pamazām iekarot viņa sirdi.Virhinija piezvana Roksanai un brīdina, ka Margarita esot iekārtojusies Antonio mājās kā saimniece, turklāt viņa esot jo vairāk bīstama tāpēc, ka ir juriste. Osvaldo un Horhe atgriežas mājās un grib dabūt tā iesnieguma numuru, kuru Hulio ir rakstījis policijai par nozagto mašīnu. Pončo atnāk pēc Katijas mašīnas un satiekas ar Ortensiju. Roksana saka Agustinam, ka viņai esot jāatgriežas Mehiko, jo Margarita varot uzvedināt Antonio uz domu neļaut viņai vest Djego uz Maiami. Agustinam tas nepatīk. Ortensija ierodas autoservisā un paziņo, ka viņai tur ir vara, jo viņai pieder puse no zemes, uz kuras autoserviss atrodas. Antonio ir šokā, jo Rikardo viņam bija teicis, ka to zemi esot no mātes atpircis.

Ceturtdiena, 3. maijs

21. sērija

Ramons māca Favjolai braukt ar auto, bet Favjola neprot atlaist sajūgu un visu laiku slāpē motoru. Tad nu Ramons manuāli pieregulē Favjolas kāju kustības un samaksu ņem graudā – bučiņās. Nejauši pamanījis, ka Antonio tiekas ar Margaritu, Porfirio aicina uz randiņu savu bijušo studenti Veroniku. Veronika viņu aicina uz klinšu kāpšanas sienu un izbraucienā ar velosipēdu. Margarita pastāsta Antonio, ka nav atradusi īpašuma dokumentu, kas apliecinātu, ka zemi nopircis Rikardo. Bet, drošs paliek drošs, jāpārbauda Īpašumu reģistrā un jāsazinās ar Pedro. Sofiju pieķer noklausāmies aiz durvīm tēva darījuma sarunu. Timoteo brīdina, lai tā vairs nedara. Rosendo netic, ka meita varētu viņu nodot. Huana nejauši piezvana Benito pa Luisas mājās atstāto telefonu. Luisa atklāj Huanai, ka viņai ir romāns ar Benito, kas ilgst jau piecus gadus.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons