Latvijas čempionāta handbolā pusfināls. "Jūrmalas Sports" - ZRHK "Tenax Dobele"

Lai arī pirmajā Jūrmalas Sports un Tenax Dobele spēlē Dobelē mājinieki jūrmalniekus uzvarēja tikai ar 13 vārtu pārsvaru, duelī skaidri varēja nojaust favorītu. Tikai pirmās piecas minūtes rezultāts auga līdzīgi. Turpinājumā ar katru minūti palielinājās zemgaliešu pārākums. Tagad jau pēc 1.puslaika bija +13 Tenax. Otrajā spēles daļā viesu pārsvars kļuva nomācošs, un viņu rindās daudz spēlēja otrais sastāvs. Tas summā deva vairāk nekā pārliecinošu uzvaru ar 34 vārtu starpību 56-22. Dobeles rindās 14 vārtus guva Ričards Juzups, bet labākā spēlētāja balvu ieguva Antons Šuļeiko.

Intervija - Antons Šuļeiko, Tenax Dobele handbolists

Līdz ar to Tenax uzvarēja Jūrmalas Sportu sērijā ar 2-0, un tagad pusfinālā tiksies ar Latgols un Murjāņu Sporta ģimnāzijas pāra uzvarētājiem.