• Trešdiena, 2021. gada 28. jūlijs
  • Vārda diena: Cecīlija, Cilda
  • Rīgā migla, +18 °C, D/DR vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders: Nils Ušakovs pret Baibu Broku

1:1

Cīņa par Rīgu. Vai Strīķe, Bondars, Ķirsis, Krauze un Broka ir spējīgi mainīt varu galvaspilsētā? Par izpildītiem un neizpildītiem solījumiem - Nils Ušakovs un Baiba Broka 1:1. 

Komentāri (2)

epiphen
Abiem ļoti daudz emociju pilnīgi ne par ko, bet satura gandrīz nekāda. Te drīzāk vērojams ģimenes strīds nekā politiska debate. Neprofesionāli.
Gita Morris Vāgenheima
Par 9. maiju. Vācijas kapitulācija stājās spēkā 8. maijā pulksten 23:01 pēc Berlīnes laika, kas pēc Maskavas laika bija 00:01 9. maijā. TAS IR VĒSTURES KURIOZS, kā dēļ skaldīt matus nu jau gadsimta ceturksni ir vienkārši nenopietni. Bez tam, otrais pasaules karš tomēr beidzās ar Vācijas nevis PSRS kapitulāciju. Tāpēc tiem, kuri karoja Sarkanajā Armijā svarīgs ir 9. maijs. Turklāt Sarkanarmijā karoja arī Latvijas pilsoņi - latvieši un nelatvieši, skaitā tikpat daudz, ap 100 tūkstoši, cik leģionā. [Sarkanarmijā karoja arī viens no maniem vectēviem, kurš bija karojis arī pirmajā pasaules karā kā latviešu strēlnieks.] Tātad - 100 tūkstoši vācu leģionā + 100 tūkstoši Sarkanarmijā = 200 tūkstoši karavīru, kuriem (kopā ar igauņiem un leišiem) vajadzēja plecu pie pleca ar somiem stāties pretī Krievijai 1939.-ajā un ieiet vēsturē ar paceltu galvu! Pieminiet jebkur pasaulē Somiju, un uzreizi visi - (pat ASV, kur pasaules ģeogrāfija un vēsture ir vājā vieta!) - zinās nosaukt Nokiju un Mannerheima līniju. Otrkārt, kundzei Brokai, kuras platforma šajās vēlēšanās ir valsts valoda, tad nu vajadzētu demonstrēt absolūti perfekti izkoptu, klasisku latviešu valodu - citādi kungs Ušakovs, kuram latviešu valoda nav dzimtā - izklausās daudz pārliecinošāk.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Imants Lancmanis

1:1

1:1 Gundars Rēders: Gatis Eglītis

1:1
Anotācija

1:1 Gundars Rēders: Gatis Eglītis

1:1

1:1 Gundars Rēders: Egils Levits 2

1:1