Pirmdiena, 30. maijs

7. sērija

Anne vēl aizvien nav saņēmusi apdrošināšanas naudu par nodegušo Distelmeijeru saimniecību. Viņa no Parīzes zvana Mārtinam un lūdz viņu parunāt par to ar Jēgeri. Lilī sāk strādāt Mārtina praksē, taču kašķējas ar Bornholmas kundzi. Hanss arvien skaidrāk saprot, ka gribētu strādāt par tūristu pavadoni kalnos, nevis visus spēkus veltīt bezperspektīvajai saimniecībai.

Otrdiena, 31. maijs

8. sērija

Mārtins pieņem Rīkes Jēgeres uzaicinājumu ierasties pie viņas uz vakariņām. Rīke pastāsta, ka dēls dzīvojot pie viņas bijušā vīra. Pēteris piedāvā Hansam pilna laika darbu viņa firmā. Līzbetes veselība neuzlabojas. Hanss paziņo ģimenes locekļiem, ka Grūberu saimniecībai nav nākotnes un tā ir jāpārdod. Vera izsaka Kānveileram ultimātu – vai nu būs bērns, vai ar viņu attiecībām ir cauri. 

Trešdiena, 1. jūnijs

9. sērija

Rīke Jēgere izsauc Mārtinu pie sevis mājas vizītē, jo jūtas saslimusi. Pēkšņi uzrodas Rīkes dēls Lūkass un uzvedas ļoti agresīvi. Rīke atzīstas Mārtinam, ka dēls nevis dzīvo pie tēva, bet ir atbēdzis mājās no speciālas iestādes jauniešiem ar personības attīstības traucējumiem. Noskaidrojas, ka Rīkei ir kāda vairogdziedzera saslimšana. Anne turpina pieprasīt no Mārtina palīdzību, jo apdrošināšanas naudu vēl nav saņēmusi. Līzbete pārdzīvo par saimniecības likvidēšanu.

Ceturtdiena, 2. jūnijs

10. sērija

Slimības saasinājuma dēļ Rīkes dzīvībai draud briesmas. Lūkass pārmet Mārtinam nepareizu ārstēšanu un draud izdarīt pašnāvību. Distelmeijera saimniecības apdrošināšanas lietu izskatīs vēlreiz, tāpēc Annei jāierodas Elmavā. Nespējot piedot Hansam Grūberu saimniecības likvidēšanu, Līzbete aiziet dzīvot uz viesnīcu pie Zuzannas. Vera sūta Kānveileru uz auglības pārbaudi.

Piektdiena, 3. jūnijs

11. sērija

Rīke ir pateicīga Mārtinam par dēla atturēšanu no pašnāvības. Viņa ir izveseļojusies, un pamazām attīstās viņas attiecības ar Mārtinu. Rīke uzaicina Mārtinu pie sevis vakariņās, un viņi kļūst tuvi. Elmavā ierodas Anne. Tā kā Zuzanna aizmirsusi solījumu dot viņai naktsmājas viesnīcā, Līzbete piedāvā Annei pārnakšņot Grūberu mājās. Lilī samelo Annei, ka Mārtins aizkavējies klīnikā.

12+