Pirmdiena, 30. maijs

12. sērija

“Eloīzas nama” korsešu skates laikā viena no modelēm mirst. Tobrīd pie ēkas atradās bariņš sieviešu, kas protestēja pret korsešu žņaugiem, tāpēc aizdomas krīt uz Lilianu Mosu. Lilianas un dakteres Greisas attiecības kļūst arvien tuvākas.

Otrdiena, 31. maijs

13. sērija

Psihiatriskās slimnīcas nedziedināmo pacienšu nodaļā notiek slepkavība. Lai gan šīs sievietes vairs nevar saukt pie atbildības, Ogdena un Mērdoks vēlas noskaidrot patiesību. Pacienšu vidū ir vairākas viņu paziņas, bet viena no viņām pat nozvērējusies atriebties Ogdenai.

Trešdiena, 1. jūnijs

14. sērija

Iecirknī darbu sāk Brekenrīda krustdēls Čārlijs no Anglijas. Viņš tiek iesaistīts Daienas Vaitas slepkavības izmeklēšanā. Izrādās, ka Daiena bija sieviešu bandā, kas apzaga juvelierveikalus. Greisai tiek uzticēts slepens uzdevums, kura laikā viņa un Liliana satuvinās vēl vairāk.

Ceturtdiena, 2. jūnijs

15. sērija

Pēc strīda ar priesteri tiek nogalināta jauna sieviete Žaneta, savukārt pats priesteris pazūd. Izmeklēšanas laikā Mērdoks satiek tēvu Kīganu, kurš viņu uzaudzināja un daudz ko iemācīja, bet tagad ieradies Toronto bīskapijas uzdevumā. Šī tikšanās viņam atsauc atmiņas no bērnības.

Piektdiena, 3. jūnijs

16. sērija

Krebtrijs izmeklē profesionāla cīkstoņa nāvi. Pēc veiksmīgā atrisinājuma Brekenrīds ierosina viņu paaugstināt par detektīvu. Brekenrīds uztic savus ģimenes ietaupījumus bārddzinim, kurš pēc tam pazūd. Atturības biedrība piedāvā savu atbalstu Heilai vēlēšanās.

12+