Pirmdiena, 30. maijs

3594. sērija

Floriāns vēlas salabt ar Maiju un atsakās no ultimāta Kornēlijam. Maija piedāvā atjaunot attiecības, bet tad Floriāns atzīstas, ka viņš brīdināja brāli par Zālfeldu plānu. Vanesa un Maksis dodas uz zemnieku saimniecību apciemot Alfonsa un Hildegardes izvēlēto cūciņu, bet tad uzzina, kādam mērķim cūciņa tiks aprūpēta. Rozālija un Mihaels jūtas neērti vienā dzīvoklī kopā ar Andrē. Rozālija lūdz Mihaelu pierunāt Andrē pārcelties uz dzīvi citur.

Otrdiena, 31. maijs

3595. sērija

Maija pārdzīvo tēva vēlmi doties prom un gaidīt, līdz sodam iestāsies noilgums. Selīna nezina par Kornēlija plānu aizbraukt un jūtas pārsteigta par viņa ielūgumu doties izjādē. Vēlāk viņa atrod Kornēlija atvadu vēstuli. Maija nespēj piedot Floriānam tēva nodevību. Arī Širīna nostājas Maijas pusē un paziņo, ka brālis viņam ir dārgāks par Maiju. Ariāna uzzina, ka arī otrs ārsts apstiprinājis viņas diagnozi, un sāk apzināties, ka viņai nav atlicis ilgi dzīvot. Mihaels saņem vēstuli no Andrē un ir šokā – Andrē ir devies svētceļojumā.

Trešdiena, 1. jūnijs

3596. sērija

Ēriks nespēj izskaidrot Ariānas dīvaino uzvedību un sāk viņu izsekot. Viņš pamana, ka Ariāna apskauj Mihaelu un izdara savus secinājumus. Larsam Šternbergam izdodas pārliecināt Ēriku, ka Kornēlijs fon Tālheims vairs neatgriezīsies “Firstenhofā”. Ēriks piedraud iesūdzēt Larsu par slepkavības mēģinājumu. Kristofs un Verners plāno atbrīvoties no Ērika reklāmas menedžera amatā. Viņi nolemj piespiest viņu parakstīt atlūgumu. Mihaels atzīstas Robertam, ka jūtas vainīgs Andrē priekšā. Rozālija priecājas, ka Andrē ir devies prom. Maksis atpērk no zemnieka sivēnu, bet ar vienu nosacījumu. “Firstenhofā” ierodas slavenais paukotājs Georgs Fihtls un vēlas iepazīties ar Vanesu.

Ceturtdiena, 2. jūnijs

3597. sērija

Ariāna dziļi nožēlo savus pagātnes grēkus un lūdz visiem piedošanu. Pastaigas laikā pie ezera viņai kļūst slikti, un viņa zaudē samaņu. Maija vēlas nopietni pievērsties cepuru mākslinieces karjerai. Ar viņu sazinās Mārvins fon Štorheimers un paziņo, ka modes nams vēlas iegādāties vairākas Maijas gatavotās cepures. Kamēr Maksis ir aizņemts ar sivēna glābšanu, visa Vanesas izmanība ir pievērsta Georgam Fihtlam un abu paukošanas treniņam. Ēriks atzīstas Floriānam, ka viņa mīļotā ir smagi slima. Floriāns saprot, ka Ēriks ir iemīlējies Ariānā. 

7+