Kas var būt labāks par iespēju maija izskaņā sarīkot vienu jēgpilnu gardēžu, atspirdzinošu kokteiļu jaucēju erudīcijas finālu ar visām pēcgaršām, asumiņiem, saldumiņiem, relaksētu uzvaru un, protams, Uģi Jokstu pie spēles vadības pults. Skatītāji teju neatpazīs pusfināla komandas, kas apradušas ar raidījuma ieraksta radīto satraukumu, apliecinās savu patieso erudīciju. Komandu kapteiņi Aija Grīnfogele no kultūras bāra “Sapņi un Kokteiļi” un Raimonds Veics ar bāra “Garāža” komandu.

Aija Grīnfogele – komandas kapteine, kas augstāko izglītību ieguvusi Latvijas Universitātē. Šobrīd vada kultūras bāru “Sapņi un kokteiļi” un nodarbojas ar interjera dizainu. Brīvajā laikā labprāt ceļo, glezno, pavada laiku ar draugiem un saviem diviem foršajiem bērniem. Iet garās pastaigās suni Farelu, kam dots vārds par godu mūziķim Farelam Viljamsam. Savulaik ieguvusi 3. vietu sieviešu rallijā Biķernieku trasē. 

Rihards Rudovičs – bāra “Sapņi un kokteiļi” vecākais bārmenis. Mācījies starptautisko komercdiplomātiju Latvijas Universitātē. Absolvējis Rīgas 6.vidusskolu, spēlējis trompeti dažādos orķestros, joprojām brīvajā laikā ar grupu spēlē kāzās, dzied korī “Ogle”, bauda kultūru un ceļo – trīs reizes bijis Ķīnā. Bijis ģitāras skolotājs, mājās ir vairāk nekā 10 mūzikas instrumenti. Ir klātienē vērojis vēsturisku NBA spēli Amerikā. 

Līva Toniņa – augstāko izglītību reklāmas jomā ieguvusi Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA. Profesionālais aicinājums kultūras un izklaides industrijā atradis Līvu pats, sākotnēji “Sapņos un kokteiļos”, vēlāk koncertu aģentūrā. Brīvajā laikā labprāt ceļo, slēpo un garšīgi paēd. Grib mieru pasaulē, vasaru un ārzemju grupu koncertus. Šobrīd dzīvo mājās ar gadu veco dēliņu Jonatanu. 


Raimonds Valcis – komandas kapteinis, vienkāršs cilvēks no tautas. Jauc ļoti garšīgus kokteiļus. Un stiprus arī. Jau 12 gadus kopā ar kolēģi Agri Jirgenu lolo un darbojas savā bārā “Garāža”. Atvaļinājumos kopā ar ģimeni uzvelk slēpes un slīpē Itālijas kalnus. Ikdienā pārvietojas ar velosipēdu un ne krusa, ne vētra nespēj nopūst Raimondu no viņa riteņa.

Agris Jirgens – bāra “Garāža” līdzīpašnieks. Tāpat kā kapteinis Raimonds, jauc brīnumgardus kokteiļus. Ir viskija garšu pazinējs. Lepns par savām trīs burvīgajām un aktīvajām atvasēm. Brīvo laiku pavada kopā ar ģimeni, dodoties tuvākos un tālākos pārgājienos. Riktīgs roka fans, cenšas neizlaist labus koncertus.

Kristiāna Šimkēviča – brīvajā laikā mēdz uzspēlēt kādu zoles partiju. Patīk gari pārgājieni un velo izbraucieni. Skatās uz dzīvi pozitīvi. Studē psiholoģiju Latvijas Universitātē. Kad izdodas dabūt biļetes, labprāt apmeklē arī kādu teātra izrādi vai koncertu. Ja visam pa vidu paliek brīvs brīdis, lasa grāmatas; it sevišķi iemīļots ir Haruki Murakami.