Latvijas futbola Virslīga. FK "Liepāja" 2:5 "RFS"

«Liepājas» komanda aktīvi sāka spēli. Tomēr mājinieku aktīvajam sākumam bija tieši pretējs efekts. Sestajā minūtē RFS rezultatīvākais spēlētājs Emersons atklāja spēles rezultātu. Piecas minūtes vēlāk Liepāja kapitulēja otro reizi. Kļūda aizsardzībā ļāva Kuadio netraucēti raidīt bumbu vārtos – 0:2. Pēc zaudētajiem vārtiem Liepāja vēl vairāk aktivizēja uzbrukumu, bet aizsardzība netika līdzi un 30. minūtē Emersons guva savus sezonas piektos vārtus. Tomēr Liepāja nepadevās. Īsā laikā Artūra Karašauska un Dodo vārti samazināja starpību līdz 2:3. Otrā puslaika sākums atkal parādīja Liepājas aizsardzības problēmas. Artūrs Zjuzins atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Spēles beigās RFS guva vēl vienus vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 5:2.

Intervija - Artūrs Zjuzins, RFS pussargs

RFS turpina būt vienīgā Virslīgas komanda, kura izcīnījusi panākumus visās četrās spēlēs. Atrodoties Latvijas čempionāta līderpozīcijā.