• Pirmdiena, 2020. gada 13. jūlijs
  • Vārda diena: Margarita, Margrieta
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 82. - 86. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 30. jūlijs

82. sērija

Fransisko liek māsiņai injicēt zāļu kombināciju Ortensijai, kurai pēc tam sākas tahikardijas sirdslēkme. Luisa izdomā, ka jānosvin Huanas un Hulio saderināšanās, un noorganizē savās mājās svinības. Hulio dodas turp. Lučo pēc darba labo Favjolas auto, tā kā Favjolas autoservisā  neviena vairs nav, Ramons nāk palīgā. Atgriežas Favjola, un Ramons atkal viņu pārliecina par savu mīlestību. Vēlāk Sofija pamana izejam Ramonu un pēc tam Favjolu. Favjolai atbrauc pakaļ Fransisko, un Sofija viņu brīdina, ka Favjola viņu krāpj.

Otrdiena, 31. jūlijs

83. sērija

Fransisko un Favjola sastrīdas, un viņš izmanto pret viņu spēku. Favjola paziņo, ka nespēj palikt kopā ar viņu. Huana un Hulio pasaka Ramonam par savu saderināšanos. Kāds mēģinājis izmantot Sofijas bankas karti. Sofiju aicina viņu atpazīt novērošanas kameras ierakstā. Ģimene uzzina par Andreas un Horhes attiecībām un sarīko skandālu. Viņi aiziet no mājām. Fransisko liek Rebekai atmodināt Ortensiju. Abi cer, ka viņa neko neatcerēsies.

Trešdiena, 1. augusts

84. sērija

Sofija nolemj tikties ar tēvu. Fransisko cenšas izlūgties Favjolai piedošanu, taču viņa nepiekāpjas un atgriežas dzīvot pie Huanas. Ramons pasaka mātei, ka ir izšķīries no Sofijas. Servisā Osvaldo veidojas labas attiecības ar Čirku. Ortensijas atmiņa ir traucēta, taču Fransisko mierina Hulio, ka tā ir zāļu blakne, kas ar laiku pāries. Adalhisa un Finito jūt, ka viņiem rodas simpātijas vienam pret otru. Favjola pasaka Margaritai, ka vēlas šķirties no Fransisko.

Ceturtdiena, 2. augusts

85. sērija

Fransisko sola, ka neatdos Favjolai ārsta praksi un izspiedīs no viņas lielu naudu par šķiršanos. Favjola brīdina Margaritu, ka Ortensija varētu viņu neatpazīt. Favjola izstāsta Antonio, ka gatavojas šķirties no Fransisko un palūdz, lai tēvocis viņu aizved uz Fransisko mājām pēc mantām. Sarunu slepus noklausās Osvaldo.

Sofija saka Ramonam, ka viņai jābrauc kārtot dokumentus kādam īpašumam, ko viņai atstājusi māte. Patiesībā viņa dodas tikties ar tēvu. Ramons palūdz, lai Lučo piegādā Favjolai Ramona rakstītu vēstuli. Lučo to noliek Favjolas kabinetā uz viņas rakstāmgalda, kamēr Favjola ir izgājusi. Osvaldo atrod Ramona vēstuli Favjolas kabinetā uz galda. Ieradies dzīvoklī, Fransisko atklāj, ka Favjola ir aizvedusi visas savas mantas. Favjola neatnāk uz tikšanos, kuru Ramons viņai lūdza savā vēstulē. Ortensija domā, ka Margarita tikai nesen ir atgriezusies no Bostonas. Favjola un saprot, ka ir stāvoklī. Viņa saprot, ka bērna tēvs ir Ramons. Grūtniecības testu ierauga Fransisko.

Piektdiena, 3. augusts

86. sērija

Fransisko saprot, ka viņa sievas gaidāmā bērna tēvs ir Ramons, un viņš kļūst pret Favjolu rupjš. Ramons nospriež, ka Favjola ir izlīgusi ar Fransisko. Roksana ir spiesta ieķīlāt savu dzīvokli, lai iegūtu līdzekļus drošības naudas iemaksāšanai. Draugs jurists iesaka Fransisko piedraudēt Favjolai, ka iesūdzēs viņu par laulības pārkāpšanu, lai izspiestu no viņas visu, ko vēlas. Sofija apciemo cietumā savu tēvu un lūdz, lai viņš viņai palīdz noturēt Ramonu. Rosendo norīko Sofijas rīcībā divus no saviem vīriem. Osvaldo izsaka vēlmi piedalīties Čirkas un Čavas narkotiku biznesā. Huanu apciemo Pedro, kurš ir atgriezies no ceļojuma pa Eiropu. Fransisko ar varu aizved Favjolu sev līdzi un pieprasa, lai viņa atceltu šķiršanos, tēlotu mīlošu sievu un ģimenes priekšā uzdotu viņu par gaidāmā bērna tēvu, pretējā gadījumā nosoloties viņu ielikt cietumā. Favjola paklausa un paziņo Margaritai, ka vairs nevēlas šķirties no Fransisko.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons