Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" 4:2 FK "Spartaks"

Rīgas futbolisti vienīgo zaudējumu šosezon piedzīvoja tieši pret šī vakara pretiniekiem – Jūrmalas «Spartaks». Tāpēc pašreizējie Latvijas čempioni vēlējās revanšēties par sezonas sākumā piedzīvoto neveiksmi. Tomēr no pirmajām minūtēm tieši Jūrmala diktēja noteikumus. Tas rezultējās ar Ariagnera Smita tālsitienu, kas bija netverams Robertam Ozolam. FC Rīga pēc zaudētājiem vārtiem pārņēma iniciatīvu un 25. minūtē Nkololo panāca izlīdzinājumu. Turpinājumā abas komandas demonstrēja atklātu futbolu un puslaika izskaņā tas maksāja mājiniekiem vārtus. Čikezī Nvaorizas atkārtoti izvirzīja Jūrmalu vadībā. Otrajā puslaikā Rīgas futbolisti šķietami sapratuši savas kļūdas, un no pirmajām minūtēm demonstrēja sniegumu, kuru treneri vēlējās redzēt spēles pirmajā nogrieznī. Desmit minūšu laikā Latvijas čempioni guva divus vārtus. 2:2 panāca Brizola, bet mirkli vēlāk pret Kulē pārkāpa noteikumus, ko viņš pārvērta gūtajos vārtos precīzi realizējot 11 metru soda sitienu – 3:2. Pamatlaika izskaņā neveiksmīgi nospēlēja Jūrmalas futbolisti un Romāns Debelko pielika punktu šajā spēlē. Panākums FC Rīga pret Jūrmalu ar 4:2.

Intervija - Armands Pētersons, FC «Riga» aizsargs

Rīgas futbolisti šobrīd ar 30 punktiem atrodas čempionāta galvgalī, bet Jūrmala trešajā pozīcijā.