• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

1:1 Gundars Rēders : Vjačeslavs Kaščejevs

1:1

Ar kādām zināšanām Latvija konkursēs un pelnīs naudu nākotnē? Vai valsts to tagad saprot un atbalsta? Pirms zinību dienas intervija ar vienu no atraktīvākajiem Latvijas fiziķiem Vjačeslavu Kaščejevu, kas pārliecināts - talantīgākie jaunieši nāk no laukiem. 

Komentāri (1)

Andris Upenieks
Asociētais profesors? Kašķejevs?
Tik nesavāktu un nesistēmisku muldoņu sen nebiju dzirdējis. Kuram mēle kustas smadzeņu kūtrumam pa priekšu, un galvā pamatīgs haoss. Vecu, novazātu un nesakarīgu frāzīšu skaitītājs. Valoda? Ak, man dieniņ! Jau iesāka ar "pa lielam" un turpināja klupdams, uz deguna krizdams, darbības vārdu laikos putrodamies, lietvārdus aplami locīdams.
Uzbrauciens Ivaram Kalviņam tik nesakarīgs un nepamatots, ka dibināti jāšaubās, vai Kaščejevs saprata, ko teica Kalviņš.
Viss saprotams, visādu pseidoprofesoru gana, tikai nav saprotams, ar ko Kaščejevs tā apbūris LTV, ja realitātē tāda profesoriņa uzstāšanās atgādina nesekmīga skolnieka stostīšanos pie tāfeles, kuras laikā puišelis iemanās vairākkārt pasmieties vien savam neveiksmīgam un padumjam jokam...

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!