• Svētdiena, 2019. gada 25. augusts
  • Vārda diena: Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna, Patriks
  • Rīgā +24.0°C, Z vējš 0m/s, 771mm Hg, 40%
LSM Bērnistaba

30. septembra «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Mēs visi esam dzirdējuši teicienu „Veselā miesā vesels gars”, tikai ne visi spējam to īstenot dzīvē. Neveselīgs uzturs, kaitīgi ieradumi, maz fizisko aktivitāšu raksturo ļoti lielu sabiedrības daļu. Tiesa ir arī otra galējība– cilvēki, kas aizraujas ar veselīgumu – ļoti daudz sporto, neēd gaļu vai maizi, to padarot par sava veida reliģiju.

30. septembra raidījumā saruna ar psiholoģi, ciguna instruktori Dainu Kalniņu un ielu vingrošanas kustības aizsācēju, mūziķi Kasparu Zlidni par to, kā mūsu garīgā veselība ietekmē ķermeņa veselību un otrādi? Vai varam uzticēt savas slimības ārstēšanu smēķējošam ārstam, iet sūdzēt grēkus pie miesās ļoti apaļīga mācītāja vai balsot par neveselīgu dzīvesveidu piekopjošu politiķi?

Videostāsts par  jogas pasniedzēju Tiju Kazāku, kas uzskata, ka jūtīgiem cilvēkiem kustība ir vislabākās zāles. Tā īsti pie jogas  viņa nonāca psiholoģijas studiju laikā Vācijā.  Tiju uzrunāja pētījumi par to, kā jogas nodarbības var palīdzēt pārvarēt stresu, veģetatīvo distoniju un izdegšanas sindromu.

Skaties svētdien, 30. septembrī,  plkst. 13.00 LTV1 un LTV.LV.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Saknes debesīs

Saknes debesīs

19. maija «Saknes debesīs»

Saknes debesīs
Anotācija

26. maija «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Edvīns Paškovskis: „Tu mani izārstēji”

Saknes debesīs