Latvijas kausa izcīņa futbolā, FK "Auda" 0:8 "RFS"

FK «Auda» Latvijas kausa izcīņā līdz šim jau bija pārvarējusi divas kārtas un spēli pret RFS varēja aizvadīt savā laukumā Ķekavā. Tomēr spēle norisinājās RFS laukumā Arkādijas stadionā.

Intervija - Rihards Gorkšs, FK «Auda» valdes loceklis

Tam, ka RFS pērn iegūtā Latvijas kausa aizstāvēšanu sāk ar spēli pret Audu ir zināma deva zemteksta. Tas tāpēc, ka Ķekavas komanda uzsākusi neoficiālu sadarbību ar RFS sīvāko konkurenti Riga FC. Audu bieži vien pastiprina kāds Latvijas čempionvienības dublieru vai U-18 spēlētājs. RFS, protams, deva atpūtu vairākiem pamatsastāva vīriem.

Neskatoties uz to jau 6. minūtē rīdziniekus vadībā izvirzīja Artūrs Zjuzins. Turpinājumā brīnumus Audas vārtos rādīja Niks Daniels Alelsandrovs vairākkārt glābjot savu komandu. Ķekavas komandai turklāt bija laba iespēja rezultātu izlīdzināt, bet Arturs Krancmanis to neizmantoja. RFS turpināja dominēt un līdz pirmā puslaika beigām guva vēl trīs vārtus. Precīzi bija Kvadio un Varslavāns, bet bumbu savos vārtos raidīja Audas kapteinis Edgars Bricis. RFS vadībā ar 4-0.

Pēc pārtraukuma lieliska iespēja bija «Audas» uzbrucējam Krancmanim, bet viņš vārtus nespēja gūt. Savukārt RFS, spēlējot blāvi ļoti piekliboja momentu realizācija. Vien mača izskaņā 2 vārtus guva uz maiņu laukumā nākušais Darko Lemajičs, vienus pievienoja Jānis Ikaunieks, bet vēl vienus debiju komandā piedzivojušais 16 gadus vecais aizsargs Niks Sliede. Līdz ar to RFS graujoša uzvara ar 8-0.

Intervija - Renārs Varslavāns, «RFS» pussargs

Ķekavas «Audai» līdz ar to Latvijas kausa sezona beigusies, bet kausa turētāja «RFS» turpinās titula aizstāvēšanu ceturtdaļfinālā.