Seriāls ir par sapratni, draudzību un dažādības pieņemšanu, par to, ka, neskatoties uz dažādām interesēm, raksturiem, sociāliem slāņiem vai jebko citu, izšķirošas ir vispārcilvēciskas īpašības – spēja veidot draudzību, saprast citam citu un pieņemt atšķirīgo. Jaunieši bez iepriekšējas ekrāna pieredzes ir izvēlēti ar konkrētu mērķi – tie ir jaunieši, kas ir jau “gatavi tēli”, neuzspiežot tēlot to, kas viņiem svešs.

1. sērija

Seriāla “Paliec negatīvs” sižets seko notikumiem kādā lauku muižā Covid-19 pandēmijas laikā. Divi jauniešu kolektīvi – meiteņu volejbola komanda kopā ar savu treneri un zēnu pūtēju ansamblis kopā ar diriģenti – ir devušies uz savām nometnēm, taču muižas īpašnieka izklaidības dēļ ir sajaukti nometņu rezervācijas datumi, un pārpratuma rezultātā muižas numuriņos meitenes un zēni tiek salikti kopā uz vienu nakti. No rīta izrādās, ka zēnus atvedušajam šoferim ir saslimšanas simptomi un pozitīvs tests, tādēļ drošības pēc jauniešiem jāpaliek pašizolācijā tieši tādās kompānijās, kā pārlaista nakts.

2. sērija

Pēc diennakts visstingrākajā karantīnā muižā ieslodzītie beidzot tiek svaigā gaisā. Bet tikai ar diviem notikumiem: pirmkārt, ārā tiek laista katra istabiņa atsevišķi, un, otrkārt, laiks jāpavada, grābjot lapas muižas parkā.

Latvija, 2021.

Režisori: Una Rozenbauma, Māris Lagzdiņš.

Lomās: Elīza Mickus, Varis Vilciņš, Frīda Šulte, Varis Piņķis, Gatis Gāga, Alma Rix u.c.